Połączyłem złe konto amazon

autor: Kinseshi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Połączyłem złe konto amazon

★★★ Newbie

Mam pytanie pomyliłem się i połączyłem nie to konto amazon z ea czy jest szansa abym mógł zmienić połączone konto?

Wiadomość 1 z 6 (3 261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Połączyłem złe konto amazon

★★★★★ Newbie

No i co teraz zrobić ?

Wiadomość 2 z 6 (2 728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Połączyłem złe konto amazon

Hej @Adamo1980PL , @Kinseshi 

Zajrzyjcie do tego tematu: https://help.ea.com/pl/help/account/link-your-ea-account-to-prime-gaming/

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 6 (2 721 wyświetleń)

Dot.: Połączyłem złe konto amazon

★★★★★ Newbie

Dziękuję za szybką odpowiedz. Niestety nie mogę tego zrobić. Utworzyłem konto Ea by pokazać znajomemu jak ma to zrobić u siebie. Przypisałem do konta 10 minutowy mail. Nie mam danych do tego konta. Kiedy utworzyłem konto na Amazon i chciałem powiązać konta, niechcący w pośpiechu połączyłem konto z tym złym kontem Ea. Zostało w pamięci przeglądarki. Zupełnie nie wiem dlaczego. Nie mam zapisanych żadnych danych do logowania, a mimo to byłem tam cały czas zalogowany na tym koncie. Kiedy łączyłem konto Amozon i EA, zrobiłem to szybko i połączyłem właśnie z tym złym kontem Ea. Nie mogę tego już cofnąć. Nie mogę zalogować się już na to konto by rozłączyć z Amazon bo nie pamiętam tego 10 minutowego adresu. Nie mam też nigdzie zapisanego. Musiałby to rozłączyć ktoś wewnętrznie. Napisałem do działu pomocy Amazon i czekam na odpowiedz. To chyba jedyny sposób. Nagrody z Amazon jeszcze nie odebrałem bo od razu po kliknięciu powiązania, zorientowałem się że przypisałem złe konto. Teraz muszę czekać bo innego sposobu już nie znam.

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 4 z 6 (2 713 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Połączyłem złe konto amazon

@Adamo1980PL 

 

Obawiam się, że w takiej sytuacji niewiele możesz zrobić. Konto faktycznie nadal istnieje i zostało przypisane zarówno do EA, jak i do Amazon. 

Zatem, żeby cokolwiek próbować zmienić, musiałbyś znać ten adres e-mail i nadal mieć dostęp do tego konta oraz do poczty mailowej.

 

Możesz spróbować porozmawiać  z doradcą EA (tylko rozmowa telefoniczna), może on Ci coś doradzi: https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-EA/m-p/5877452#M13

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 6 (2 699 wyświetleń)

Dot.: Połączyłem złe konto amazon

★★★★★ Newbie

Założyłem nowe konto Amazon Wink Mimo wszystko dziękuję za zainteresowanie i odpowiedz.

Pozdrawiam serdecznie

Wiadomość 6 z 6 (2 666 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem