Paczka 6 × 83-90 błąd

autor: Antonix_Quardi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Paczka 6 × 83-90 błąd

★ Novice

Drogie EA mam do Was pewną sprawę dot. Paczki 6 × 83-90 za żetony urodzinowe. Zrobiłem już paczkę Ultimate i paczkę za 50k. Dzisiaj zrobiłem dwa SBC kolejno: FUT 17, FUT 18 i zadanie o swapa urodzinowego. Następnie udałem się do zakładki SBC by odebrać paczkę 6 × 83-90, która znajdowała się w spisie paczek do odebrania za 3 żetony lecz nigdzie jej nie ma. An dole zamieszczam film.

 

 

Wiadomość 2 z 5 (1 805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zniknęła opcja wymiany w trybie ultimate team (WBS)

★★ Novice

Mój problem polega na tym że zaraz po tym jak Pojawiły się opcje wymiany żetonów urodzinowych "wymiana żeton urodzinowy" w trybie WBS, jedna z opcji wymiany zniknęła całkowicie. Konkretnie chodzi tu o opcję wymiany trzech żetonów

Wiadomość 1 z 5 (1 835 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczka 6 × 83-90 błąd

Community Manager

Hej @Antonix_Quardi 

 

Z racji błędu, który pojawił się w wymienionym przez Ciebie SBC, zostało ono tymczasowo wyłączone. 

 

https://twitter.com/EAFIFADirect/status/1502367546833395713

Wiadomość 3 z 5 (1 782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z SBC 6 piłkarzy 83-90

★★★ Newbie

Dzień dobry mam problem, mianowicie chciałem wykonac SBC 6 zawodników 83-90 ale nie pojawia sie ono w żadnej zakładce

 

Wiadomość 4 z 5 (1 808 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczka 6 × 83-90 błąd

★ Novice

Czyli mam rozumieć że ta paczka za kilka dni powróci do zakładki SBC czy w ogóle jej już tam nie będzie ???

Wiadomość 5 z 5 (1 769 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem