Dot.: Ostatnia moja fifa, dramat

autor: Hubert93r
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ostatnia moja fifa, dramat

★★★ Novice

To jest moja ostatnia fifa przyrzekam. Jestem graczem na poziomie gold 2 z fifa 21. W 22 nie mogę awansować do mistrzostw Fut. Najgorsza odsłona gry. Chyba ją odinstaluj w żeby zawału nie dostać

Wiadomość 1 z 6 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ostatnia moja fifa, dramat

★★★★ Novice

Witam. Ja też wbijałem g2 a już trzy krotnie się nie zakwalifikowałem składem za 1,5M. To jest dramat. W Rivals jestem w 3 lidze a jak przychodzi do kwalifikacj to jest beznadziejny gamę play.

Wiadomość 2 z 6 (295 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ostatnia moja fifa, dramat

★★★ Novice

Ja też jestem w3 lidze, ani razu w Fut champions nie zagrałem. Gra dla prosów nie dla zwykłych zjadaczy chleba. Gram już tyle lat w Fifę ale ta już jest ostatnia. Człowiek się tylko w.....a przez je....ną grę. Chyba ją odinstaluj w, masakra.

Wiadomość 3 z 6 (288 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ostatnia moja fifa, dramat

★★ Novice
@sgk1975 Zgadzam się
Wiadomość 4 z 6 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ostatnia moja fifa, dramat

★★ Apprentice
@sgk1975 Mi sie udalo raz, bo gosciu oddal mi mecz ostatni. Tsk czy siak ludzie widac ze uzywaja lag switchera (spowalniaja lacze przy kazdej akcji), sklady wypasione, samo fch bylo latwiejsze niz kwalifikacje na luzno 3 range sie wbija. Tak czy siak tez pewnie usune. Jednak liga weekendowa to byla liga, jakies picki nagrody cos sie dzialo. Teraz nawet w division rivals nie ma spadkow. 0 rywalizacji( nie mowiac o nieosiagalnych kwalifikacjach)
Wiadomość 5 z 6 (211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ostatnia moja fifa, dramat

★ Apprentice

A na 10 meczy ilu przeciwników ma lepszy albo dużo lepszy skład? Później dojdzie więcej graczy którzy nie są sztucznie doinwestowywani i sytuacja się w miarę wyrówna. Gdybyście grali z przeciwnikiem mającym drużynę za podobną kasę to sytuacja by dużo lepiej wyglądała. Ja pamietam może ze dwa mecze w fut gdzie przeciwnik miał drużynę za podobne pieniądze (ok100k) To nie są tylko umiejętności Panie i Panowie, system jest skonstruowany tak żebyście ulepszali swoje drużyny, bez końca i bez końca... niestety nie jest to jak w realnym świecie! W nim wymieniasz jednego, dwóch piłkarzy na sezon. Nie można swoimi ulubionymi zawodnikami pograć zbyt długo, wychodzą nowe karty i trzeba zmieniać, kupować, zdobywać itd. Chyba że zaczynasz sezon z paroma milionami monet i tu pytałem skąd je mają ale nikt nie wie Wink hahaha... trejdują, tę odpowiedź lubię najbardziej Standard smile)) 
Więc cierpliwości później pewnie będzie lepiej albo kupujcie kupujcie kupujcie będziecie lepsi i wygracie a jak przegracie to kupujcie kupujcie kupujcie przecież na tym polega początek gry hehe... Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (203 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA