Origin Access, a płatne DLC.

autor: RaghRoog
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Origin Access, a płatne DLC.

★★★ Newbie

Witam, jestem posiadaczem abonamentu Origin Access. Gram w różne gry, między innymi Battlefield 1. I tu jest pytanie, czy mogę kupić DLC jeżeli nie mam na stałe kupione pełnej wersji gry, a jedynie gram w nią za pośrednictwem abonamentu?

Wiadomość 1 z 2 (877 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Origin Access, a płatne DLC.

Community Manager (retired)

Witaj @RaghRoog

 

Origin Access to abonament dla graczy korzystających z komputerów PC. Każdy abonent zyskuje dostęp do skarbnicy The Vault, nieustannie rosnącej kolekcji hitów na komputery PC, w które możesz grać, ile tylko dusza zapragnie. Odpowiadając na Twoje pytanie, oczywiście możesz zakupić zawartość dodatkową bez obawy o jej utratę. W momencie rezygnacji/ wygaśnięcia abonamentu, dodatki jedynie staną się niegrywalne do czasu odnowienia subskrypcji bądź zakupu podstawy gry Standard smile Więcej na temat Origin Access znajdziesz TUTAJ.

 

PozdrawiamStandard smile

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 210 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Origin Access, a płatne DLC.

Community Manager (retired)

Witaj @RaghRoog

 

Origin Access to abonament dla graczy korzystających z komputerów PC. Każdy abonent zyskuje dostęp do skarbnicy The Vault, nieustannie rosnącej kolekcji hitów na komputery PC, w które możesz grać, ile tylko dusza zapragnie. Odpowiadając na Twoje pytanie, oczywiście możesz zakupić zawartość dodatkową bez obawy o jej utratę. W momencie rezygnacji/ wygaśnięcia abonamentu, dodatki jedynie staną się niegrywalne do czasu odnowienia subskrypcji bądź zakupu podstawy gry Standard smile Więcej na temat Origin Access znajdziesz TUTAJ.

 

PozdrawiamStandard smile

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

Wiadomość 2 z 2 (1 211 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem