Nowa aktualizacja, tryb kariery i gra na bota

autor: RNM90097649
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nowa aktualizacja, tryb kariery i gra na bota

★ Apprentice

Po nowej aktualizacji bot faktycznie fauluje dużo częściej ale głównie od tyłu na zerwanie więzadeł moich zawodników lub czerwoną kartkę i te faule są bezsensowne, w końcu można już robić sztuczki bez spadku klatek to fajne ale niestety tylko to. Gra na bota na początku fify w końcu była fajna, gdy ją ogarnąłem poziom legendarny był już za łatwy i grałem na ultimate. Nie wiem kiedy ale nagle bot zaczął grać tak samo jak w fifach poprzednich czyli NIEREALNIE. Wcale nie czuć poziomu trudności wg umiejętności gracza tak jak było na początku po premierze. Wróciłem na poziom legendarny znowu a tam każdy biega jak robot, bot się nie męczy, ustawia się idealnie i strzela wszystko co ma praktycznie. Do tego nie rozumiem dlaczego w 2 połowie zawsze zaczyna grać jeszcze lepiej a moi zawodnicy mają nogi z drewna i ledwo się ruszają plus podają niedokładnie. Gram w karierę ciągle od fify 08 i zmiana trudności w trakcie meczu i jakieś handicapy to absurd, stały poziom byłby znacznie lepszy. Do tego może od fify 21 zostało naprawione to że bot wystawia silny skład ale za to wystawia zawodników na złych pozycjach bardzo często i od dwóch lat nie jest to naprawione a w tym roku jest jeszcze gorzej. W karierze zawodnika mimo, że jestem napastnikiem to gram często na środku pomocy, do tego po dodaniu umiejętności zmienia się pozycja i overall a gdy wracam do poprzedniej to od nowa muszę zdobywać poziom zaufania menadżera żeby grać w pierwszym składzie. Kolejny błąd to że poziom trudności wg umiejętności zawodnika oraz wspomaganie główek często mi się samo wyłącza.. ludzie naprawdę dużo nie trzeba żeby bot grał normalnie i realnie bo już tak było w fifach poprzednich(15 w dół) XD nie rozumiem niczego i jak byłem zadowolony z tej gry tak jestem załamany jak bardzo traktuje się jak śmieci graczy, zgłaszam te same błędy co rok a i tak tryb kariery jest olewany, nie ważne ile dodacie nowości to wszystko zależy od gamplayu i prostych błędów bo od tego odechciewa się grać w tą grę.

Wiadomość 1 z 2 (221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nowa aktualizacja, tryb kariery i gra na bota

★★★ Novice

Dokładnie tak jest 

Wiadomość 2 z 2 (195 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA