Dot.: Mechanizm gry

autor: RNM90097649
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mechanizm gry

★★★ Newbie

Cześć. 

Gram w tą śmieszną gra w trybie FUT i mam dziwne odczucia.

Czasem wylosuje mi gościa z którym ta gra jest taka szybka, dynamiczna i wgl.

Dzisiaj np. wylosowało mi gościa który cały czas robił tricki i ogólnie nic w tym dziwnego, tylko że nagle moi byli tacy ociężali i podając piłkę przyjmowali ją na 1-1,5m od siebie. Ogólnie nie dąło się grać.

Też tak macie, jak sobie radzicie i czemu się tak dzieje ?

Wiadomość 1 z 8 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mechanizm gry

★★★ Novice

Mam podobnie niestety - pisałem tu na tym forum również w tej sprawie.

Dlaczego tak się dzieje? nie wiem. Ciekawe jest to że to zmienia się w ciągu dnia.

Generalnie występuje to codziennie i powoduje że szanse na wygraną maleją dość istotnie.

Wiadomość 2 z 8 (631 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mechanizm gry

★★★★ Guide

Też z tym się borykam dość często.  Gramy na serwerach Ea, a najbliższy punkt przetwarzania jest  we Frankfurcie. Jeżeli połączy Cię z kimś z Niemiec, albo szybszym netem, jesteś na przegranej pozycji. To oczywiście może być jedna z wielu przyczyn. zobacz ten wątek. Jak na nazie żadnego rozwiązania  https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Input-lag-feedback-request/m-p/11110350#M22812

Wiadomość 3 z 8 (606 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mechanizm gry

★★★ Novice

Wczoraj poza pierwszą grą gra płynna w miarę - rozegrałem dobrych kilka spotkań. Natomiast dzisiaj 3 mecze i TRAGEDIA - zero zwrotności, pojedynki biegowe przegrywane - ogólnie gra nie do grania. Tak jak napisałeś może to serwery a możne algorytmy specjalnie spowalnia jednego gracza w stosunku do drugiego, nie wiem ale jedno jest pewne ten produkt ma wady.

Wiadomość 4 z 8 (574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mechanizm gry

★★★ Novice

a tak z ciekawostek zauważyłem że płynniej i lepiej gra się późnym popołudniem (po 18) i wieczorami, dlaczego? nie mam zielonego pojęcia

Wiadomość 5 z 8 (573 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mechanizm gry

★★★★ Guide

Najlepiej wszystko zrzucić na łącze internetowe graczy i nic nie poprawiać. Tylko właśnie dlaczego czasami zdarzają się okresy gdzie gra działa płynie i fajnie się gra. Wtedy nawet porażka nie boli bo widać, że przeciwnik był lepszy. Wczoraj wieczorem też elegancko mi się grało, a dziś tragedia. Tu jeszcze sporo informacji na temat opóźnień 

https://www-reddit-com.translate.goog/r/FIFA/comments/r0ga41/heavy_gameplaydelay_explained/?_x_tr_sl...

Wiadomość 6 z 8 (559 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mechanizm gry

★ Apprentice
@pgrzesiek moim zdaniem łącze internetowe nie ma z tym nic wspólnego, ponieważ takie same "zjawisko" dopisałbym coś ale wole się powstrzymaćStandard smile występuje również w trybie kariery. Nigdy nie wiesz jak twoi zawodnicy zagrają mimo pełnej kondycji i innych aspektów trybu kariery. 4;0 wygrywałem w 30 min meczu z United na poziomie legendarnym z podkręconymi slidersami bota, te samo united gnoiło mnie w poprzednim meczu gdzie moi zawodnicy ledwo sie ruszali Standard smile
Wiadomość 7 z 8 (505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mechanizm gry

★★★★ Guide

W sumie racja. W squad battles też ostrzeliwuję się bramkę bota. 40 strzałów i wszystko broni, albo niecelne z z 5 metrów. Obrona  nie reaguję, podania wprost pod nogi rywala. A najlepsze jest że nawet nie możesz się za bardzo zbliżyć do napastnik obrońcą (taka niewidzialna  tarcza)

Wiadomość 8 z 8 (496 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA