Kradzież Konta

autor: DraquDras11PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kradzież Konta

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Moje konto zostało skradzione a mail zmieniony, nie jestem w stanie skontaktować się z supportem.

Wiadomość 1 z 5 (188 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kradzież Konta

Community Manager

Otwórz przesłany przeze mnie link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Pozostań w tym widoku i poczekaj aż doradca rozpocznie z Tobą rozmowę. 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (170 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kradzież Konta

Community Manager

Hej @DraquDras11PL 

 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.

Kliknij ten link, aby skontaktować się z nami poprzez czat.

 

W razie utrudnień wyjaśnij dlaczego "nie jestem w stanie skontaktować się z supportem."

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (177 wyświetleń)

Dot.: Kradzież Konta

★★★ Novice

Nie jestem w stanie wznowić sprawy pomimo tego że została otwarta

Wiadomość 3 z 5 (175 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kradzież Konta

Community Manager

Otwórz przesłany przeze mnie link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Pozostań w tym widoku i poczekaj aż doradca rozpocznie z Tobą rozmowę. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 5 (171 wyświetleń)

Dot.: Kradzież Konta

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie.

Wiadomość 5 z 5 (126 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem