Kontakt mailowy/ brak odpowiedzi.

autor: JJayLemon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kontakt mailowy/ brak odpowiedzi.

★★★ Newbie

Witam

Jakiś czas temu za pomocą maila kontaktowałem się z waszym supportem, ponieważ doszło do włamania na moje konto. Niestety nie dostałem na nie odpowiedzi, a moja sprawa została zakończona. Dzisiaj sie zalogowałem i wyskoczyło, że moje konto zostało dezaktywowane. Kontaktując się z supportem na FB, zostałem poproszony o kolejny kontakt e-mail, więc wysłałem znowu zgłoszenie o dezaktywacji. Moje pytanie brzmi czy wy nie udzielacie odpowiedzi na mailu, czy o co chodzi? Nurtuje mnie bardzo bo nwm czy to ten włamywacz dezaktywował konto czy to wy. A chciałbym otrzymać w końcu jakąś odpowiedź na maila :/. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze!

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Wiadomość 1 z 2 (297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kontakt mailowy/ brak odpowiedzi.

Community Manager

Hej @JJayLemon 

 

Przykro mi z powodu Twoich problemów z kontem :/

 

Twoją sprawę najlepiej będzie rozwiązać podczas rozmowy poprzez czat z jednym z naszych reprezentantów. W tym momencie czat jest dostępny tylko w języku angielski, zatem jeśli nie czujesz się komfortowo w komunikowaniu się w tym języku możesz wesprzeć się korzystając z dostępnych tłumaczy online. Aby funkcja kontaktu z nami poprzez czas pojawiła się w proponowanych kanałach, na stronie help.ea.com musisz zmienić kraj na Wielką Brytanię/USA.  

 

Również życzę zdrówka i jestem przekonany że wszystko skończy się dobrze Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (253 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kontakt mailowy/ brak odpowiedzi.

Community Manager

Hej @JJayLemon 

 

Przykro mi z powodu Twoich problemów z kontem :/

 

Twoją sprawę najlepiej będzie rozwiązać podczas rozmowy poprzez czat z jednym z naszych reprezentantów. W tym momencie czat jest dostępny tylko w języku angielski, zatem jeśli nie czujesz się komfortowo w komunikowaniu się w tym języku możesz wesprzeć się korzystając z dostępnych tłumaczy online. Aby funkcja kontaktu z nami poprzez czas pojawiła się w proponowanych kanałach, na stronie help.ea.com musisz zmienić kraj na Wielką Brytanię/USA.  

 

Również życzę zdrówka i jestem przekonany że wszystko skończy się dobrze Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (254 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem