Kod za preorder

autor: MangoSorbet140
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kod za preorder

★★★★ Novice

Może ktoś wie skąd wziąć kod na itemy za zakup preordera. Gra kupiona na allegro jeszcze w październiku.

 

hosting

Wiadomość 1 z 8 (1 714 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kod za preorder

★★★★ Novice

Sprzedawca dosłał dzisiaj kod, także problem rozwiązany.

 

Obraz-1

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 8 (1 665 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kod za preorder

Community Manager

Hej @MangoSorbet140 

 

Kod na zawartość dodatkową powinien znajdować się w pudełku, lub powinien być dostarczony przez sprzedawcę. 

 

Po wykorzystaniu kodu na zawartość dodatkową, przedmioty znajdą się bezpośrednio w grze: 

 

Skórki do BD1 i Modliszki - znajdziesz je w menu pauzy w zakładce "Personalizacja"

Dodatki do miecza świetlnego - na mapie znajdziesz specjalne stoły, na których możesz zmienić wygląd miecza świetlnego

Wiadomość 2 z 8 (1 702 wyświetleń)

Dot.: Kod za preorder

★★★★ Novice

Kod na zawartość wersji delux faktycznie był w pudełku natomiast nie otrzymałem kodu na itemy za preorder. Sprzedawca póki co milczy.

Wiadomość 3 z 8 (1 698 wyświetleń)

Dot.: Kod za preorder

★ Novice

Mam podobny problem, kupiłem grę na PS4 w wersji pudełkowej, wydanie Edycja specjalna, zamówienie złożone w czerwcu i kodu za preorder BRAK, kod do Edycji specjalnej był w środku. Tak jak mi się wydaje nie jest to wina zapewne sprzedawcy lecz dystrybutora, z którym trzeba się skontaktować. Jeżeli czegoś się dowiem niezwłocznie napiszę i proszę z góry o informację odnośnie problemu.

Wiadomość 4 z 8 (1 682 wyświetleń)

Dot.: Kod za preorder

★★★★ Novice

Sprzedawca dosłał dzisiaj kod, także problem rozwiązany.

 

Obraz-1

Wiadomość 5 z 8 (1 666 wyświetleń)

Dot.: Kod za preorder

★ Novice

Dostałem dziś mail od obsługi sklepu, że kod zostanie wysłany, lecz jeszcze nie dotarł, ciekawe tylko czy tak pierwotnie miało być czy zereagowali bo się odezwałem.

Wiadomość 6 z 8 (1 649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod za preorder

★ Novice

W moim przypadku sprawa rozwiązana, sprzedawca wysłał kod, jeżeli nie macie kodu kontaktujcie się ze SPRZEDAWCĄ!!!!! xDxDxD

Wiadomość 7 z 8 (1 620 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod za preorder

Community Manager

Dzięki za informację @MangoSorbet140 Standard smile Oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie 

Wiadomość 8 z 8 (1 585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem