Dot.: Kilka pytań dotyczących Konta EA

autor: EL_Cinsoni
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kilka pytań dotyczących Konta EA

★ Apprentice

Hej!

Jak napisałem wyżej mam kilka pytań dotyczących konta EA. Oto one:

1. Jakie dane z konta EA są widoczne dla osoby, która jest naszym znajomym, a  jakie dla osoby, która nim nie jest? (Mówię tu o takich danych, jak np. mail.)

2. Czy przy zmianie nicku konta EA zmieni się nick konta na EA Answers HQ (lub odwrotnie)?

3. Czy po znalezieniu jakiegoś konta EA można znaleźć konto na EA Answers HQ (czy te konta są ze sobą jakoś połączone)?

4. Czy można zmienić podpięteeggo do konta EA PSN'a?

Z góry dzięki za odpowiedź. Liczę na Was Wink

Wiadomość 1 z 4 (1 230 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kilka pytań dotyczących Konta EA

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Bagietnikk 

 

1. To co mogą zobaczyć zarówno Twoi znajomi jak i osoby spoza Twojej listy dostosujesz w portalu klienta w zakładce "Ustawienia prywatności". W programie Origin kliknij w lewym górnym rogu Origin - Konto EA i płatności - Ustawienia prywatności. 

 

Capture.PNG

 

Najważniejszą funkcją oczywiście będzie ta precyzująca to kto może oglądać Twój profil "Kto może oglądać mój profil i bibliotekę gier". 

 

Dane, które są wyświetlane ograniczają się tylko do tych związanych z grami jak osiągnięcia, gry w które grasz, lista życzeń i znajomi. Nikt nie ma możliwości sprawdzenia adresu email, numeru telefonu, bądź innych danych związanych z bezpieczeństwem Twojego konta. 

 

2. Tak, po zmianie Twojego EA ID zmieni się ono również na AHQ, w grach na PC i w niektórych grach mobilnych. 

 

3. Jeśli spotkałeś kogoś kto gra na PC, to nazwa użytkownika, którą widzisz na liście znajomych w Origin jest automatycznie nazwą użytkownika na AHQ. Oczywiście warunkiem jest to, że taka osoba zamieściła choćby jeden post na AHQ - tylko w ten sposób będziesz mógł odnaleźć tę osobę. A w zasadzie wątek przez nią utworzony. 

 

4. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz tutaj, w części "Chyba powiązałem(-am) złe konto EA". Standard smile

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (1 198 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kilka pytań dotyczących Konta EA

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Bagietnikk

Potrafie ci odpowiedziec tylko na część pytań..
Czy twoje pytania odnosi sie do konta EA na forach spolecznosciowych czy do konta EA na AHQ i na Origin. tam gdzie masz gry? Dla konta EA na Origin uzywamy okreslenia konto Origin.

Zadne dane konta Origin, ani konta na AHQ nie sa widoczne ani dla znajomego albo nieznajomego. Te dane widzisz tulko Ty i EA. Włacznie z adresem mailowym.
Nawet takie pytanie ktore znajdziesz na koncie Origin : 'kto moze ogladać moj profil" dityczy twojego profilu w Galerii o ile masz gre The Sims4 a nie konta EA, a inaczej konta Orign.
Ten sam nick, ktorego uzywasz na Origin sluzy do logowania sie na AHQ - jesli jestes zalogowany na swoim koncie Origin automatycznie bedziesz zalogowany i na AHQ. - jak z tego wiec wynika zmiana nicku zmieni i nick na AHQ.
Jak wiec widzisz te konta są ze soba scisle polaczone.
Konto EA - a inaczej konto EA ktore masz na Origin i konto na AHQ to jedno i te same konto. tylko uzywa innej opcji polaczenia. wiec nie ma tam opcji "szukania"
Usunięcie powiązania konta z tagiem gracza lub identyfikatorem PlayStation™Network nie jest możliwe.
Jeśli podejrzewasz, że ktoś włamał się na twoje konto, skontaktuj się bezposrednio z doradcą EA
https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 4 (1 206 wyświetleń)

Dot.: Kilka pytań dotyczących Konta EA

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Bagietnikk 

 

1. To co mogą zobaczyć zarówno Twoi znajomi jak i osoby spoza Twojej listy dostosujesz w portalu klienta w zakładce "Ustawienia prywatności". W programie Origin kliknij w lewym górnym rogu Origin - Konto EA i płatności - Ustawienia prywatności. 

 

Capture.PNG

 

Najważniejszą funkcją oczywiście będzie ta precyzująca to kto może oglądać Twój profil "Kto może oglądać mój profil i bibliotekę gier". 

 

Dane, które są wyświetlane ograniczają się tylko do tych związanych z grami jak osiągnięcia, gry w które grasz, lista życzeń i znajomi. Nikt nie ma możliwości sprawdzenia adresu email, numeru telefonu, bądź innych danych związanych z bezpieczeństwem Twojego konta. 

 

2. Tak, po zmianie Twojego EA ID zmieni się ono również na AHQ, w grach na PC i w niektórych grach mobilnych. 

 

3. Jeśli spotkałeś kogoś kto gra na PC, to nazwa użytkownika, którą widzisz na liście znajomych w Origin jest automatycznie nazwą użytkownika na AHQ. Oczywiście warunkiem jest to, że taka osoba zamieściła choćby jeden post na AHQ - tylko w ten sposób będziesz mógł odnaleźć tę osobę. A w zasadzie wątek przez nią utworzony. 

 

4. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz tutaj, w części "Chyba powiązałem(-am) złe konto EA". Standard smile

 

Wiadomość 3 z 4 (1 199 wyświetleń)

Dot.: Kilka pytań dotyczących Konta EA

[ Edytowane ]
★ Novice

Cześć, mam pytanie w temacie konta EA. Chciałem zmienić swój awatar konta EA i zmieniłem go z 10 razy i jak patrzę to się nie zaktualizował i cały czas mam swój stary awatar mimo że go zmieniałem. Proszę o pomoc, bo nie wiem co zrobić. Próbowałem wiele razy i cały czas mam stary awatar i nie zmienia się on na nowy. Jeżeli ktoś wie co zrobić to proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny.

Wiadomość 4 z 4 (869 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem