Język w grze

autor: benus97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Język w grze

★★ Novice

Witam, mam pytanie czy jest jakaś możliwość ściągnięcia języka polskiego do fify 22 na ps5 ponieważ zakupiłem wersje na płycie za granica i niestety nie ma polskiego 

Wiadomość 1 z 5 (338 wyświetleń)

Dot.: Język w grze

★★★ Newbie

Problem jak wyżej, dlaczego w Ps Store nie można pobrać języka polskiego, komentarza i w ogóle? 
To jakiś exclusive czy co? 
Plyta kupiona w Niemczech, brak spolszczenia, jak to? Kasę człowiek wydał a takiej podstawowej aktualizacji nikt nie przewidział? Który mamy rok? 1922 czy 2022? 
Oficjalne forum FIFA 2022 więc żądamy odpowiedzi, róbcie swoją robotę do cholery.

Wiadomość 2 z 5 (251 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Język w grze

★★★ Newbie

Od października koledze powyżej nie odp? Macie  odpowiedzialnych ludzi na forum? Glupio się przyznać, ze firma zarabiająca na nas ciężkie pieniądze ma w d…ie graczy w Polsce? To po co ten Smokowski nagrywał wam się jako komentator?

Wiadomość 3 z 5 (249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Język w grze

★★ Novice

Tutaj zero odpowiedzi 🤫 jak dzwoniłem na infolinie to po długim oczekiwaniu i po ciężkiej rozmowie z osoba słabo znająca polski dowiedziałem sie ze nie ma możliwości pobrania ale nie dowiedziałem się dlaczego 

Wiadomość 4 z 5 (237 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Język w grze

★★ Novice

Każda fifa zakupiona na cd w niemczech nie ma polskiego języka ja mam tak samo w fifa 19 i fifa 21 dlatego fifa 22 została zakupiona w polsce.

Wiadomość 5 z 5 (231 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA