Jak używać ławki w fifie 23?

autor: Wici132
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Jak używać ławki w fifie 23?

★ Novice

Hej, mam dziwne pytanie. Jak używać ławki w składzie. Gdy gram mecz i np. jest 67 minuta meczu pokazuje mi się proponowana zmiana i daje mi losowych piłkarzy z ławki np. jest proponowane żeby zamienić griezmanna na Modrića daje mi dosłownie losowych piłkarzy. I jak wtedy mam dać piłkarzy na ławkę żeby nie dawało mi losowych piłkarzy. Dzięki jak ktoś szybko odpowie.

Wiadomość 1 z 3 (236 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jak używać ławki w fifie 23?

Hero
@Wici132 Najlepsze zmiany wykonasz zawsze poprzez naciśnięcie pauzy (3 razy w meczu) i wtedy wybierasz kogo chcesz zmienić, pamiętaj jednak by przed rozpoczęciem meczu ustawić sobie odpowiednich piłkarzy w składzie na ławce rezerwowych.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (195 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jak używać ławki w fifie 23?

Hero
@Wici132 Najlepsze zmiany wykonasz zawsze poprzez naciśnięcie pauzy (3 razy w meczu) i wtedy wybierasz kogo chcesz zmienić, pamiętaj jednak by przed rozpoczęciem meczu ustawić sobie odpowiednich piłkarzy w składzie na ławce rezerwowych.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (196 wyświetleń)

Dot.: Jak używać ławki w fifie 23?

Community Manager

Hej @Wici132 

 

Jeśli odpowiedź @Avalayya okazała się pomocna nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (159 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA