Dot.: Hakowanie BF 1, V

autor: 14luki14
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Hakowanie BF 1, V

★★★ Novice

Dzień dobry.

Czy mogę poprosić o informacje jakie działania podejmuje EA aby ograniczać hakowanie w grze BF 1 i V?

Dlaczego pytam?

 

bo na 10 rozgrywek mam połowę z nich z ludźmi niewidzialnymi, max obrazenia od 1 kuli lub walących przez ścianę. Scory są po 250 / 300.

Wszyscy sa wnerwieni, raportujemy ich poprezz panel, ale jest coraz gorzej. To nie są "gracze", którzy dołączyli dzisiaj i są świątecznymi noobami, ale ludzie po 150 level a więc Wasze roboty o ile je macie nie wychwytują anomalii.

 

Co mogę zasugerować to spisać to co opisałem wyżej, zrobić prosty algorytm dla kazdej z opcji i wgrać na testówkę na kilka dni ... ja mogę testować tak samo jak testowałem BF5 w alfie. Jak to nie wypali to schodzimy głębiej. Walidacje ustawiacie na blokowanie konta na 30 dni jak drugi raz się powtórzy to ban na koncie.

 

Chyba, że macie inne pomysły to chętnie bo serrio już ja i jak widze inni też mają dosyć tego... 

Wiadomość 1 z 15 (4 215 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Hakowanie BF 1, V

Community Manager

Hej @Janmorki 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i podzielenie się z nami Twoimi sugestiami. 

 

Nasze zespoły nieustannie pracują nad ulepszaniem systemów do wyłapywania oszustw w grze. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykułach poświęconych Battlefield 1 i Battlefield V. Miej na uwadze, że jedyną drogą raportowania oszustw w grze jest wysyłanie raportu zgodnie z instrukcją zawartą tutaj. W związku z tym i zasadami na forum dotyczącymi szkalowania usunąłem załącznik w jednym z Twoich postów. 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 15 (4 165 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Hakowanie BF 1, V

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Przykład z dzisiaj - 5 ...

ciekawe czy ktoś mi z EA odpowie ... 

Wiadomość 2 z 15 (4 172 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Hakowanie BF 1, V

Community Manager

Hej @Janmorki 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i podzielenie się z nami Twoimi sugestiami. 

 

Nasze zespoły nieustannie pracują nad ulepszaniem systemów do wyłapywania oszustw w grze. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykułach poświęconych Battlefield 1 i Battlefield V. Miej na uwadze, że jedyną drogą raportowania oszustw w grze jest wysyłanie raportu zgodnie z instrukcją zawartą tutaj. W związku z tym i zasadami na forum dotyczącymi szkalowania usunąłem załącznik w jednym z Twoich postów. 

Wiadomość 3 z 15 (4 166 wyświetleń)

Dot.: Hakowanie BF 1, V

★★★ Newbie
@EA_Kuba to ogarniajcie lepiej. Dzień w dzień wchodząc na BF1 jest jakiś śmieć co lata nie widoczny i zabija jednym strzałem. Nie da się grać. Przychodzę z pracy żeby się zrelaksować, ale jest wręcz przeciwnie. BRAK słów EA!!!!!!
Wiadomość 4 z 15 (4 114 wyświetleń)

Dot.: Hakowanie BF 1, V

★★★ Novice

Dzień dobry

Minał miesiąc od mojego posta, przyjałem do wiadomości, ze pracujecie nad tym, ale nic się nie poprawiło.

Generalnie moge stwierdzić, ze jest jeszcze gorzej...

 

Ja wiem, że przeklejacie odpowiedzi z instrukcji bo tak szybciej, ale prośba do kogoś wyżej aby zajął sie tematem bo mamy dosyć!

Wiadomość 5 z 15 (4 026 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Hakowanie BF 1, V

★★★ Newbie

dziś po raz 3 zgłaszam gościa który lata i psuje grę innym na nielegalnym oprogramowaniu, jest ich bardzo dużo i jest to bardzo irytujące, ale oni maja to w ***

Wiadomość 6 z 15 (3 990 wyświetleń)

Dot.: Hakowanie BF 1, V

★★★ Novice

i kolejny miesiąc i nic nie robicie w tym temacie

 

zlewacie graczy kompletnie.

Wiadomość 7 z 15 (3 919 wyświetleń)

Dot.: Hakowanie BF 1, V

★★★ Novice

i kolejny miesiąc i nic nie robicie w tym temacie

 

zlewacie graczy kompletnie.

Wiadomość 8 z 15 (3 807 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Hakowanie BF 1, V

★ Novice

Mam ten sam problem i to od dawna. Praktycznie w BF1, V nie da się grać, zawsze znajdzie się jakiś oszust. 

Raportuje ale coś słabo idzie z EA\DICE naprawą sytuacji. Jedna rada na to - przestać grać w gry EA\DICE, szkoda nerwów.

Są inne gry innych producentów, które radzą sobie z 'hackerami'.

Wiadomość 9 z 15 (3 676 wyświetleń)

Dot.: Hakowanie BF 1, V

★★★ Novice

i kolejny miesiąc i nic nie robicie w tym temacie

 

zlewacie graczy kompletnie.

Wiadomość 10 z 15 (3 270 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem