Gdzie są moje gry?

autor: daro8159
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gdzie są moje gry?

★★★ Newbie

Witam,

Jakiś czas nie logowałem na konto origin.

Ostatnio postanowiłem postrzelać sobie w dead space, jednak nie pokazuje mi jej w bibliotece. To samo dotyczy kilkunastu innych tytułów. Po prostu mam pustą bibliotekę. 

Co począć w  zaistniałej sytuacji i kto jest temu winny?

Wiadomość 1 z 2 (1 064 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gdzie są moje gry?

[ Edytowane ]

Witaj @daro8159 

 

Spokojnie, gry nie zniknęły. Standard smile

Gdy długo nie logujesz się na swoje konto Origin, oraz nie aktualizujesz go to po pewnym czasie gry mogą zostać dodane do zakładki "Ukryte gry".

 

W takiej sytuacji polecam:

1. Zaktualizuj swoją aplikację Origin.

2. Zaloguj się na swoje konto klikając  PPM myszki "jako administrator".

3. Wejdź do Biblioteki Gier:

 

ug1.jpg

 

4. Na górze strony kliknij w zakładkę "Filtruj", a następnie w opcję "Ukryte Gry".

 

Org1-ukr.jpg

 

5. Jeżeli nie znajdziesz tam gier to sprawdź, czy na pewno zalogowałeś się na właściwe konto.

6. Gdy konto jest właściwe, a mimo to nigdzie nie ma gier to pozostanie  bezpośredni kontakt z doradcą EA, on na pewno pomoże Ci w odszukaniu gier.

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki:

1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
6. Wybierz formę kontaktu (wybór różni się w zależności od danego kraju.

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat.

Live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Telefoniczny kontakt z polskim biurem: +48 (22) 397 08 40. Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 045 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gdzie są moje gry?

[ Edytowane ]

Witaj @daro8159 

 

Spokojnie, gry nie zniknęły. Standard smile

Gdy długo nie logujesz się na swoje konto Origin, oraz nie aktualizujesz go to po pewnym czasie gry mogą zostać dodane do zakładki "Ukryte gry".

 

W takiej sytuacji polecam:

1. Zaktualizuj swoją aplikację Origin.

2. Zaloguj się na swoje konto klikając  PPM myszki "jako administrator".

3. Wejdź do Biblioteki Gier:

 

ug1.jpg

 

4. Na górze strony kliknij w zakładkę "Filtruj", a następnie w opcję "Ukryte Gry".

 

Org1-ukr.jpg

 

5. Jeżeli nie znajdziesz tam gier to sprawdź, czy na pewno zalogowałeś się na właściwe konto.

6. Gdy konto jest właściwe, a mimo to nigdzie nie ma gier to pozostanie  bezpośredni kontakt z doradcą EA, on na pewno pomoże Ci w odszukaniu gier.

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki:

1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
6. Wybierz formę kontaktu (wybór różni się w zależności od danego kraju.

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat.

Live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Telefoniczny kontakt z polskim biurem: +48 (22) 397 08 40. Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (1 046 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem