Dot.: Fifa 22_steam_origin

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 22_steam_origin

★★★ Newbie

Dzień dobry,

jestem  mamą gracza, która zakupiła na steam w przedsprzedaży grę fifa 22. I oto nadszedł ten dzień, włączamy opcję graj i wyskakuje okno, żeby zagrać pobierz origin. Pobraliśmy i kolejne okno aby wpisać kod produktu a gra nie ma kodu (tak napisali w pomocy steam). Nie wiem co dalej robić i gdzie jest błąd. Czy mogę prosić o pomoc? Dziękuję PS. proszę tylko tłumaczyć jaki kobiecie, coś tam potrafię zrobić na komputerze:-) ale nie za dużo.

Wiadomość 1 z 2 (201 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22_steam_origin

Community Manager

Cześć mamo gracza 👋🏻 😊

 

Po pierwsze wybacz późną odpowiedź. Powiedz nam proszę czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal, czy udało Ci się go rozwiązać?

 

W większości przypadków pomaga uruchomienie Steam, oraz Origin jako administrator. Zrobisz to klikając prawym przyciskiem myszy na skrót od programu i wybierając odpowiednią opcję z listy. Może się również pojawić komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - możesz go spokojnie zaakceptować. Upewnij się też, że program antywirusowy nie blokuje Steam, Origin ani gry. 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem.

Wiadomość 2 z 2 (135 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA