Dot.: Fifa 22 pc ea pro

autor: Ostro92
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 22 pc ea pro

★★ Novice

Witam zakupilem fife 22 i abonament ea play pro po czym dzisiaj zrobilem wstepna instalacje i mam date gry od 26.09 dlaczego tak pozno ? myslalem skoro mam ea play pro to moge grac od 20.09 w pelna wersje gry bez ograniczen czasowych dodam ze to nie pierwszy raz gdzie zostalem oszukany przez ea i tym razem nie zostawie tego tak bez ruchu prosze o wyjasniene tej sprawy .

Wiadomość 1 z 16 (598 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★ Apprentice
Wiadomość 8 z 16 (547 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★ Apprentice

Fifa jest dostępna od 20.09 tylko dla influencerów (Promocja Fify). Jeżeli ktoś kupi EA Pro lub EA Play może grać od 22.09 EA play 10 h Ea Pro brak limitu rozgrywki 

Wiadomość 2 z 16 (591 wyświetleń)

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★★ Novice
@Ostro92 a powiedz mi dlaczego pokauje date 26.09 ?
Wiadomość 3 z 16 (586 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★ Apprentice

Bo to data zakupionej wersji gry Zwykła edycja 1.10 Edycja Ultimate 26.09 Nie trzeba mieć kupionej fify jak kupisz EA pro lub EA play 

Wiadomość 4 z 16 (575 wyświetleń)

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★★ Novice
@Ostro92 okej wiec 22.09 bede mial pelna wersje gry bez ograniczen czasowych dobrze rozumiem ? przy abonamencie ea pro .
Wiadomość 5 z 16 (563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★ Apprentice

tak jak masz kupiony Abonament ea pro i co miesiąc przydłużasz ten abonament nie ma potrzeby kupowania gry tylko przez rok trochę strata kasy 59,90 zł miesięcznie x 12 trochę dużo

Wiadomość 6 z 16 (558 wyświetleń)

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★★ Novice
@Ostro92 ale ja zakupilem fife 22 a abonament kupilem tylko dlatego zeby zagrac wczesniej czyli 22 .09
Wiadomość 7 z 16 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★ Apprentice

tak 

 

Wiadomość 8 z 16 (548 wyświetleń)

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★★★ Novice

A znana jest godzina wyjścia gry z EA PLAY. Czy będzie jak tok temu o 17 Tongue out

 

Wiadomość 9 z 16 (537 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 pc ea pro

★ Apprentice

Niestety nigdzie nie podali godziny (Myślę ze jest to celowe zęby ludzie nie chodzili za szybko na serwery bo padną ) 

Wiadomość 10 z 16 (524 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA