Dot.: Fifa 22 mnie oszukała

autor: KeramRuzam
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 22 mnie oszukała

★ Novice

Postanowiłem zrobić draft online, w drafcie miałem niesamowite trafy np. Pele, yashin, cole, ronaldo, messi i inni. Po złożrniu draftu wszedłem w pierwszy mecz wiedząc ze na samym poczatku zawsze robie 1 zmiane to zatrzymałem zrobilem zmiane no ale przeciwnik sie przestraszył meczu i wyszedł. I chcialem isc zagrac 2 mecz ale co uznała fifa?! To że ja opuściłem ja nie przeciwnik i mialem niesamowity draft nawet niewiem czy jedyny draft taki w grze fifa 22. 

Wiadomość 1 z 4 (906 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 mnie oszukała

★ Guide

Nie Ty jeden miałeś ten "bug", dziwnym trafem często tak się zdarza na PC i niestety masz 50% szans że poprzez maszynkę EA dostaniesz zwrot tokenu, natomiast zapewne nie trafisz juz tych samych kart Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (839 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 mnie oszukała

★★★★★ Apprentice
@Mateusz_Myjak cheterzy tak jest od kilku lat nawet składów nie układają wszystko na czerwono zgrania 30 mecz się nie zacznie grę wywala i po żetonie niedługo taki bedzie w fut champions i tak z tym nic nie zrobią
Wiadomość 3 z 4 (802 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 mnie oszukała

★★ Novice

U mnie sytuacja dzieje się w ciągu dzisiejszego dnia. Robię puchar serie a i już dobrych kilka meczy podziało się tak, że strzelam bramkę, przeciwnik poddaje mecz a mnie wywala i gra uznaje, że to ja uciekłem. Załamać się można.

Wiadomość 4 z 4 (611 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA