Fifa 22 język polski za granicą

autor: Benzik380
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 22 język polski za granicą

★ Novice

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć czy będzie dostępny w grze język polski po wykupieniu wersji cyfrowej za granicą?

 

Fifę 19 kupiłem cyfrową i niestety nie miałem języka polskiego

 

Fifę 21 kupiłem pudełkową i miałem polski za granicą.

 

Jak będzie w przypadku Fify 22?

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź

Wiadomość 1 z 8 (10 625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 język polski za granicą

★★ Novice

to zależy od wersji cyfrowej bo są niektóre tylko np jezyk angielski, język polski albo wszystkie języki musisz dobrze patrzyć tam gdzie kupujesz chyba że oficjalnie to chyba bez problemów

Wiadomość 2 z 8 (10 589 wyświetleń)

Dot.: Fifa 22 język polski za granicą

★ Novice
@Smarty2115 Chciałbym kupić oficjalnie poprzez konsolę Xbox ale nie ma tam nigdzie informacji odnośnie języka w grze i obawiam się kupić.
Chyba będzie bezpieczniej kupić wersję pudełkową gdzie będzie napis " Polska wersja językowa" ?
Wiadomość 3 z 8 (10 582 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 język polski za granicą

★★★ Newbie

Kupiłem Fifę 22 w UK i nie mam polskiego języku lipa 

Wiadomość 4 z 8 (10 401 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 język polski za granicą

Hero
@Benzik380 Zapytaj na supporcie, odpowiedź otrzymasz, najlepiej byłoby jednak wziąć pudełko i jeśli jest tam polski język to śpisz spokojnie, ogólnie trochę to dziwne że polska wersja językowa ma kilka innych języków a jakaś inna polskiego języka już nie ma.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 8 (10 324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 język polski za granicą

★★★ Newbie
@Avalayya To akurat jest proste, jeśli na konsoli masz konto zarejstrowane na uk to dostaniesz grę w angielskiej wersji. Wystarczy mieć ustawiony region na Polskę i wszystko jest po polsku
Wiadomość 6 z 8 (9 764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 język polski za granicą

★★★ Newbie

Kupiłem fife 22 wersje fizyczną na playa5 w Hiszpanii , tutaj mieszkam … co roku nie miałem problemu z językiem polskim , a tu nagle niespodzianka , prawie wszystkie języki oprócz polskiego … nie ma nawet polskiego w opcjach do pobrania … dlaczego , to normalne ??

Wiadomość 7 z 8 (9 290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 język polski za granicą

★★★ Newbie

Siema kupiłem fifia22 w Pl dźwięk i lektor miał być po Polsku na początku wszystko pięknie ładnie, zrobiłem wszystko jak należy. Na początku jak odpaliłem fife był Polski komentator ,później nagle samoczynnie włączył się komentator ANGIELSKI, jak ustawić mam ,żeby był Polski Komentator??? Dodałem do załącznika zdjęcie. Czy Ktoś jest w stanie pomóc???

Wiadomość 8 z 8 (6 659 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA