Dot.: Fifa 22 - input lag

autor: xBestia_1985
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 22 - input lag

★★★★★ Apprentice

Czy w nowej wersji będzie taki sam problem z opóźnieniem, delayami, latency, input lagiem tak jak i w Fife 21? Pytanie ważne w kontekście zakupu gry, w której zachwalacie zieloną trawę i nowe tatuaże, fryzury, animacje. Czy jakiekolwiek prace związane z optymalizacją zostały zrobione? Czy w tym roku tak samo polecicie w zysk z malowania trawy na zielono a stałych graczy będziecie mieli gdzieś i zostaną zignorowani? Zlany problem z Fifa 21 poniżej:

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Opoznienie/td-p/9638164

Wiadomość 1 z 2 (365 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 - input lag

★★★ Novice

Powiem tak, gram na PC, wykupiłem EA play pro. Gra się po prostu tragicznie, delay taki sam jak w 21, podania dramatyczne, zawodnicy przeciwnika szybcy i wściekli a moi jak muchy w smole. Jeśli chodzi o internet to mam światłowód i połączony jestem kablem. W żadnej innej grze nie ma problemu z połączeniem czy lagami, internet po prostu śmiga. Natomiast w fifie jest znowu to samo, w tygodniu mogę online grac tylko po północy aby nie doświadczyć delayu. W weekend? można zapomnieć o płynnym graniu i to jest nieśmieszny żart, jest sobota i delay jest po prostu okropny nawet grając po północy. Jeszcze rok temu myślałem, że to po prostu wina mojego internetu bo wtedy miałem rzeczywiście gorszy ale teraz ze światłowodem widzę, że to nie ma nic wspólnego z moim internetem. Serwery w tej grze to po prostu żart. Byłem bardzo napalony na nową fifę ze względu na nowy internet i jak głupi myślałem, że sobie fajnie pogram XD nic z tych rzeczy, co roku to samo - delay i poszarpane nerwy. Ja już wiem, że po zakończeniu okresu EA play pro ta gra do mojej biblioteki na originie nie trafi, polecam zrobić to samo.

Wiadomość 2 z 2 (238 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA