Fifa 22 Edycja Ultimate steam, brak możliwości gry w dniu premiery ed. ultimate

autor: MatteoMaster
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 22 Edycja Ultimate steam, brak możliwości gry w dniu premiery ed. ultimate

★★★ Novice

Witam, głaszam się z kolejnym problemem odnośnie synchronizacji origina ze steamem, która działa fatalnie. Wcześniej niemożność poboru gry mimo zakupu ea play teraz za to mamy 27 wrzesień czyli dzień premiery gdzie osoby, które kupiły fife w wersji ultimate nie mogą odpalić gry mimo że jej premiera w przypadku tej wersji opiewa na 27 września 00;00 co mozna wyczytac na originie, po klikniecu przycisku uruchom na originie wyskakuje nastepująca informacja na steamie gdzie premiera pisze, że będzie mieć miejscze 1 października. Owszem będzie mieć 1 października ale tylko w przypadku gry w edycji podstawowej. Proszę o pomoc, w załączniku przesyłam informację jaka wyskakuje po próbie odpalenia fify.

Wiadomość 1 z 5 (205 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

(Steam) FIFA 22 - Jeszcze niedostępna.

★ Apprentice

Wykorzystałem wszystkie godziny w wersji próbnej gry FIFA 22. Po tym gra jest możliwa od 27 września, pod warunkiem, że mam wersję Ultimate.

Oczywiście kupiłem tę grę w tej wersji i przy odpaleniu tej gry z Origina (po wykorzystaniu tych 10 godzin) otrzymałem komunikat ze Steam: "Gra nie miała jeszcze premiery. Zostanie odblokowana i udostępniona w dniu premiery."

Według tego co mówi wersja Ultimate, gra zostanie mi udostępniona 4 dni przed oficjalną premierą, czyli dzisiaj, tzn. 27 września.

Wiadomość 2 z 5 (278 wyświetleń)

Błąd uruchomienia

★★★ Newbie

(PC) Po mimo zakupu wersji gry FIFA22 na steam nie mogę uruchomić gry i pokazuje się napis że gra jeszcze nie wyszła oraz tak samo nie mogę wejść na web ap gdyż podobno mój klub fut nie istnieje 

Wiadomość 3 z 5 (197 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 Edycja Ultimate steam, brak możliwości gry w dniu premiery ed. ult

Community Manager

@MatteoMaster @kaliner12 @ralquu2137 

 

Poproszę Was o to żebyście ponownie uruchomili klienta Steam, jeżeli gra nie zaczęła się jeszcze instalować na Waszych komputerach. 

Wiadomość 4 z 5 (157 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 Edycja Ultimate steam, brak możliwości gry w dniu premiery ed. ult

Community Manager

@MatteoMaster @kaliner12 @ralquu2137 

 

Poproszę Was o to żebyście ponownie uruchomili klienta Steam, jeżeli gra nie zaczęła się jeszcze instalować na Waszych komputerach. 

Wiadomość 5 z 5 (157 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA