Dot.: Fifa 18 brak języka Polskiego

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 18 brak języka Polskiego

★★★ Newbie

Witam,

kupiłem ostatnio grę FIFA 18, która miała być w języku polskim, natomiast w opcjach gry, podczas instalacji i w grze nie ma tego języka. Jest czeski, portugalski, a nawet arabski, ale brakuje polskiego. Podobno gra jest regionalizowana, więc skoro jest jeżyk czeski, to powinien być również polski. Moje pytanie to: dlaczego nie mogę w takim razie nigdzie włączyć języka polskiego?

Wiadomość 1 z 4 (868 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 brak języka Polskiego

Witaj

 

Pytanie najważniejsze czy grę kupiłeś na orgin albo w sklepie będąc w Polsce?  Jeśli nie to może być tak że gra nie będzie miała możliwości zmiany języka.

 

Tylko gry zakupione w Origin i sklepach które gwarantują język polski.   W przypadku innych stron typu G2A czy podobnych  nie gwarantują, że gra będzie po polsku, nie ma możliwości dodania języka polskiego, jest to zwią­zane z regio­na­li­za­cją, więcej o tej usłu­dze w TYM tema­cie.

 

 

Wiadomość 2 z 4 (860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 brak języka Polskiego

★★★ Newbie

Tak, kupiłem grę będąc w Polsce i instalowałem ją na polskim Originie, więc więc chyba powinien być język polski. Bo jak rozumiem regionalizacja była na Polskę i Czechy, więc zastanawiam się dlaczego jest język czeski, a nie ma polskiego?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 4 (855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 brak języka Polskiego

Community Manager (retired)

Witaj @KaBe033

 

Na terenie Polski gra FIFA 18 jest dostępna tylko w języku PL/CZ. Na załączonym zrzucie widać, że kupiłeś edycję światową, która nie zawiera języka PL. Gry zawsze należny kupować od zaufanych sprzedawców, aby uniknąć rozczarowania. 

 

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 4 z 4 (834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA