Dot.: FIFA POINTS FIFA 22 EA PLAY PRO

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA POINTS FIFA 22 EA PLAY PRO

★★ Novice

Witam, czy mając ea play pro otrzymam gwarantowane  4600fifa point za wersję ULTIMATE.

czy posiadając abonament ea play pro przysługują mi te fifa points czy to tylko dla wersji przedsprzedażowej bez aboanemntu ea 

Pytanie jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ inni gracze mając abament play pro otrzymali 4600 fifa points .Mam nadzieję na szybką odpowiedż

Wiadomość 1 z 6 (642 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA POINTS FIFA 22 EA PLAY PRO

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @MobManiak20000 

 

Pełne porównanie wszystkich wersji gry znajduje się trochę niżej na stronie której zrzut ekranu przesłałeś Standard smile 

 

edycje.PNG

 

FIFA Points w ramach EA Play Pro przyznawane są co miesiąc przez 3 miesiące po 1600 punktów Standard smile


 

@kaspersky94 Połączyłem Twój post z innym gdzie zostało zadane podobne pytanie. Jeśli byłbyś posiadaczem EA Play Pro, oraz wersji Ultimate gry do Twojego konta zostałoby przypisane 4600 (za wersję Ultimate), plus 1600 (za EA Play Pro i kolejne 1600 przez dwa kolejne miesiące)

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 6 (606 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Brak Fifa Pointsów EA PLAY PRO

★★ Novice

Witam, posiadam EA PLAY PRO od 22.09.21 gdzie mozna juz bylo zacząc grac w FIFA 22 otrzymałem na początek 1600 Fifa pointsów i to na tyle, do dziś tj 28.09.21 nie otrzymałem 4600 fifa pointsów które podobno mialy być dodane za granie w edycje ultimate, kiedy zostaną dodane fifa pointsy ? Czy coś sie zmienilo ?

Wiadomość 2 z 6 (625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA POINTS FIFA 22 EA PLAY PRO

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @MobManiak20000 

 

Pełne porównanie wszystkich wersji gry znajduje się trochę niżej na stronie której zrzut ekranu przesłałeś Standard smile 

 

edycje.PNG

 

FIFA Points w ramach EA Play Pro przyznawane są co miesiąc przez 3 miesiące po 1600 punktów Standard smile


 

@kaspersky94 Połączyłem Twój post z innym gdzie zostało zadane podobne pytanie. Jeśli byłbyś posiadaczem EA Play Pro, oraz wersji Ultimate gry do Twojego konta zostałoby przypisane 4600 (za wersję Ultimate), plus 1600 (za EA Play Pro i kolejne 1600 przez dwa kolejne miesiące)

Wiadomość 3 z 6 (607 wyświetleń)

Dot.: FIFA POINTS FIFA 22 EA PLAY PRO

★★ Novice
@EA_Kuba co to oznacza ? ze te 4600 FP zostanie wyplacone w ratach co miesiac po 1600 ?
Wiadomość 4 z 6 (580 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA POINTS FIFA 22 EA PLAY PRO

★★ Novice
@EA_Kuba bo jestem posiadaczem EA PLAY PRO i nie otrzymalem na raz 4600 FP tylko podczas pierwszego uruchomienia otrzymalem 1600 FP i to na tyle
Wiadomość 5 z 6 (579 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: FIFA POINTS FIFA 22 EA PLAY PRO

Community Manager

@kaspersky94  napisał/a:
@EA_Kuba co to oznacza ? ze te 4600 FP zostanie wyplacone w ratach co miesiac po 1600 ?

Można to tak określić Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (555 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA