Dot.: FIFA 22 w EA Play Pro przez miesiąc + wersja standardowa

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 22 w EA Play Pro przez miesiąc + wersja standardowa

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, mam pytanie.

Zakupiłem ea play pro, i czy jesli po upłynięciu tego miesiąca kupie sobie w sklepie zwykłą wersje pudełkową fifki, powiedzmy ze wpisze kod gierki na origina to normalnie wszystko co zrobilem przez ten miesiac jest, czy musze kupic wersje ultimate gierki?

Wiadomość 1 z 4 (258 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: FIFA 22 w EA Play Pro przez miesiąc + wersja standardowa

Community Manager

Hej @rejz1337 

 

Cały progres wypracowany przez Ciebie przez miesiąc gry pozostanie zapisany na Twoim koncie. Jedyne co utracisz to wszystkie korzyści jakie niesie ze sobą wersja Ultimate w EA Play Pro, czyli m. in 1600 FIFA Points co miesiąc. 

Wiadomość 2 z 4 (223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 22 w EA Play Pro przez miesiąc + wersja standardowa

★★ Novice

@EA_Kuba A moje pytanie brzmi jakim prawem teraz jest ustalone że przy ea pro dostaje się punkty co miesiąc? Jeżeli nigdzie nie było wcześniej takich informacji. Czysta kpina, serdecznie nie pozdrawiam i pluje na takie firmy które oszukują klientów.

Wiadomość 3 z 4 (216 wyświetleń)

Dot.: FIFA 22 w EA Play Pro przez miesiąc + wersja standardowa

Community Manager

@fananana 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami dostępnymi w ramach EA Play Pro, możesz śledzić nasz oficjalny kanał Twitter:

 

https://twitter.com/EAPlay/

 

Zapisz się również do newslettera, natomiast listę najczęściej zadawanych pytań związanych z EA Play znajdziesz tutaj

Wiadomość 4 z 4 (152 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA