Dot.: FIFA 22 ultimate PS4

autor: PiluOlk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 22 ultimate PS4

★★ Novice

Witam,

 

Kwestia zakupu FIFA 22 w preorderze w wersji Ultimate. Otóż na PS Store jest informacja w tytule, że gra jest na PS4 i PS5, natomiast w momencie zakupu już info, że gra jest tylko na PS5.

 

Jak to w końcu jest? Gra będzie "hulała" na PS4 czy nie?

Wiadomość 1 z 9 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 22 ultimate PS4

★★★★★ Apprentice

Cześć, 

Dzięki wspólnym postępom dla różnych generacji możesz zabrać swój klub FUT i skład VOLTA FOOTBALL z PlayStation 4 na PlayStation 5 lub z Xbox One na Xbox Series X|S i z powrotem. Rynek transferowy, rankingi, a także cała zdobyta zawartość oraz statystyki FUT 21 i VOLTA FOOTBALL będą wspólne dla obu generacji*. 

https://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/FIFA-21-RYNEK-TRANSFEROWY/td-p/9514751

Link do podobnego tematu.

Wiadomość 2 z 9 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 22 ultimate PS4

★★ Novice

Nie o to mi chodziło 🙂

Wiadomość 3 z 9 (338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 22 ultimate PS4

Community Manager

Hej @PiluOlk 

 

Kupując wersję Ultimate na PS4 otrzymujesz bezpłatną możliwość ulepszenia gry do wersji dla PS5. Sprawdziłem jak to wygląda na stronie internetowej PS Store i widziałem opis wskazujący właśnie na te dwie wersje. 

 

Czy mógłbyś przesłać zrzut ekranu na którym widnieje informacja, że gra dostępna jest tylko dla konsol nowej generacji?

Wiadomość 4 z 9 (323 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 22 ultimate PS4

★★ Novice

@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @PiluOlk 

 

Kupując wersję Ultimate na PS4 otrzymujesz bezpłatną możliwość ulepszenia gry do wersji dla PS5. Sprawdziłem jak to wygląda na stronie internetowej PS Store i widziałem opis wskazujący właśnie na te dwie wersje. 

 

Czy mógłbyś przesłać zrzut ekranu na którym widnieje informacja, że gra dostępna jest tylko dla konsol nowej generacji?


Wygląda to dokładnie tak jak na screenie, dlatego też zastanawiam się jak to w końcu jest?

 

Pisałem do PlayStation Polska z zapytaniem, ale do tej pory brak odpowiedzi.

Wiadomość 5 z 9 (316 wyświetleń)

Dot.: FIFA 22 ultimate PS4

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @PiluOlk 

 

Zakładam, że jest to tylko wizualny bug Standard smile Masz może możliwość sprawdzenia w jaki sposób to wygląda jeśli chcesz dokonać zakupu z poziomu konsoli PlayStation 4?

Wiadomość 6 z 9 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 22 ultimate PS4

★★ Novice

@EA_Kuba  napisał/a:

Dzięki za odpowiedź @PiluOlk 

 

Zakładam, że jest to tylko wizualny bug Standard smile Masz może możliwość sprawdzenia w jaki sposób to wygląda jeśli chcesz dokonać zakupu z poziomu konsoli PlayStation 4?


Z poziomu gry niby normalnie można kupić Ultimate. Więc mam nadzieję, że to co kupiłem normalnie na ps store będzie działało...

Wiadomość 7 z 9 (277 wyświetleń)

Dot.: FIFA 22 ultimate PS4

★ Novice

zakupiłem edycję ultimate z poziomu gry FIFA 21 na konsole PS5 z tym że nie wiem teraz czy  będzie to wersja na PS4 czy tak jak chciałem na PS5,może ktoś doradzi w końcu na jaką platformę będzie ta wersja bo w opisie głównym jest PS5 rowniez

Wiadomość 8 z 9 (234 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 22 ultimate PS4

Community Manager

Hej @Polskigracz12390 

 

Jeśli nawet kupiłbyś grę z poziomu konsoli PlayStation 4 w wersji Ultimate, przy uruchomieniu jej na PS5, zoptymalizowałaby się ona właśnie do tej wersji. Także możesz być spokojny, kupiłeś właściwą wersję dla swojej konsoli (PS5)

Wiadomość 9 z 9 (217 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA