Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

FIFA 22 - Więcej informacji

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 22 - Więcej informacji

[ Edytowane ]
Community Manager

Drodzy fani sportu!

 

Do udostępnienia FIFA 22 w EA Play w ramach wersji testowej pozostały niecałe dwa tygodnie, a w FUT 22 pojawiło się wiele nowych funkcji, które wzbudziły wiele pytań po wydaniu Na wirtualnym boisku (Pitch Notes). W jednym z naszych Livestream-ów 2 tygodnie temu nasi koledzy z Vancouver byli dostępni dla pytań od społeczności.

 

Mamy dla Was podsumowanie najważniejszych informacji, które mogą Was zainteresować:

ln8gh305t4c3.png

 

 • W FUT 22 nie ma już limitu 30 meczów. W Division Rivals możecie grać tak dużo i tak często, jak tylko chcecie.
 • Punkty kwalifikacyjne dla Mistrzów FUT pozostaną takie same w zależności od tego, w której dywizji jesteś i zawsze będą zdobywane po równo, czyli mniej więcej tak, jak to działa teraz w FUT 21.
 • Każdy zawodnik zaczyna w dywizji 10 i w każdym sezonie awansuje. Po zakończeniu sezonu, dostaniesz reset, który cofnie Cię o kilka dywizji. W następnym sezonie będziesz musiał grać od nowa, aby awansować. Jak silny będzie ten reset, nie zostało jeszcze w pełni ustalone i te szczegóły są wciąż dopracowywane do czasu premiery.
 • Z drugiej strony, usunęliśmy mecze klasyfikacyjne w Rivals i Squad Battles z FUT22, ponieważ, jak wcześniej wspomniano, wszyscy gracze zaczną w Sezonie 1, lub jako nowi gracze, w Dywizji 10.
 • Kooperacja będzie nadal dostępna w Rivals. Matchmaking jest oparty o rangę dywizji Rivals lepszego gracza. (Przykład: Twój znajomy jest w Dywizji 4, a Ty sam w Dywizji 2, wtedy wyszukiwanie w matchmakingu będzie oparte na Dywizji 2).
 • Co więcej, kooperacja będzie również działać w na poziomie Elita.
 • Wszystkie nowe funkcje będą dostępne zarówno w Gen 4, jak i Gen 5.

pdbxatrpy6m4.png

 

Playoffy:

 

 

 

 • Kwalifikacje są automatyczne poprzez zdobycie wystarczającej ilości punktów kwalifikacyjnych. To automatycznie odliczy jeden punkt wejścia i możesz rozpocząć playoffy.
 • W FUT 22 będzie więcej punktów startowych niż finałów w sezonie, ile dokładnie, jest wciąż optymalizowane i dostosowywane poprzez opinie.
 • Jeśli nie dotrzesz do finału w rundzie playoff, możesz zakwalifikować się do fazy playoff ponownie poprzez gry Rivals, ale kolejny wpis zostanie odjęty za to.

 

Finały:

 • Jeśli zakwalifikujesz się do fazy Finałów, nie zostanie odjęty żaden dodatkowy wpis.
 • Liczba punktów wymaganych do awansu do finału nie została jeszcze ustalona i będzie dostosowywana na podstawie opinii do czasu premiery.
  Nie będzie kooperacyjnej gry FUT Champions.
 • Finały Mistrzów będą miały mniej niż 30 meczów, ile dokładnie, jest jeszcze w trakcie balansowania, ale możecie być pewni, że biorąc pod uwagę mecze playoff, powinniście mieć przyjemne doświadczenie w grze.
 • Nie możesz wziąć udziału w rundzie finałowej więcej niż raz. Jeśli zakończysz wszystkie mecze w piątek, na przykład, nie będziesz mógł zakwalifikować się ponownie poprzez playoffy do tego samego etapu Finałów w ten sam weekend.

RewardsEN.png

 

 • Nagrody w Division Rivals będą nadal przyznawane co tydzień, choć nie jest jeszcze jasne, czy czwartek pozostanie dniem, w którym można je otrzymać.
 • Nagrody dla Rywali Dywizji są przyznawane wyłącznie za zwycięstwa w bieżącym tygodniu. Jeśli osiągniesz liczbę zwycięstw potrzebną do zdobycia nagrody, będziesz mógł zdobyć więcej zwycięstw, aby zwiększyć swoje nagrody. Te ulepszenia będą odpowiednio dostosowane, jeśli awansujesz w rankingu lub dywizji podczas procesu.

 

 • Nagrody z fazy Finałów Mistrzów FUT zostaną Ci przyznane bezpośrednio po zakończeniu wszystkich meczów lub, jeśli nie ukończyłeś wszystkich meczów w weekend, nagrody zostaną Ci przyznane po zakończeniu fazy Finałów.
 • Czerwone kartki zawodników będą również ponownie dostępne w FUT 22, ale jak dokładnie będą one rozdawane, nie jest jeszcze znane.

Other questions.png

 

Pyt: Co jest robione, aby zaradzić celowemu obniżaniu poziomów w Dywizji, gdy gracze chcą podnieść swoją wartość umiejętności w zadaniach, takich jak wymiana ikon, aby zdobyć łatwiejszych przeciwników?
Wraz z wprowadzeniem nowego systemu drabiny w Division Rivals i związanych z nim punktów kontrolnych, gracze nie będą już mogli zejść poniżej punktu kontrolnego, gdy osiągną go w bieżącym sezonie. Gwarantuje to, że gracze będą grać z graczami o mniej więcej tej samej sile, a tym samym zwiększy sprawiedliwość.

*Punkty kontrolne są oznaczone symbolem flagi na odpowiednich poziomach Rivals. Zrzut ekranu ma charakter poglądowy i nie przedstawia ostatecznych punktów kontrolnych.

 

Pyt: W związku z opiniami z bety, pojawiło się więcej skarg na animację paczki, ponieważ można było zobaczyć, jak gracz ucieka, zanim karta została odkryta. Czy to nadal jest zmieniane?
Tak, otrzymaliśmy informacje zwrotne na ten temat i we wczesnym patchu planujemy zająć się tymi uwagami i zmienić animację, ponieważ rozumiemy oczekiwania graczy.
Jednakże, sekwencja tunelu nie będzie już obecna w FUT22, ponieważ chcieliśmy skrócić ogólny czas animacji.

 

Pyt: Czy będę mógł grać w kooperacji dla czterech graczy przeciwko sobie z moimi przyjaciółmi?
Niestety nie, ponieważ w tym roku skupiliśmy się na funkcji drop-in, aby gracze, którzy nie mają partnerów do gry w kooperacji, mogli szybciej i łatwiej znaleźć partnera do gry, nie wprowadziliśmy tej funkcji do FUT22, ale słyszeliśmy głośno i wyraźnie, że gracze chcą tej funkcji i przyglądamy się temu w przyszłości.

 

Jeśli chcecie jeszcze raz obejrzeć stream z naszymi producentami, możecie to zrobić tutaj (wywiad zaczyna się od 36:35): https://www.twitch.tv/videos/1124171239

Untitled.png
[Jak korzystać z forum AHQ?]
Nie narażaj się. Zostań w domu. Grajmy razem!
Kuba.png
Wiadomość 1 z 1 (157 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA