FIFA 22 - Pobieranie wstępne "FIFA 22 nie miał jeszcze oficjalnej premiery"

autor: ralquu2137
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z pobieraniem wstępnym.

★★★ Guide

to nie chwalenie się tylko INFORMACJA dla Was że można pobierać i nie jestem VIPem tylko zwykłym graczem jak 99% z nas, jeśli Wy nie możecie pobierać to telefon do EA Polska po wyjaśnienia

Wiadomość 11 z 22 (745 wyświetleń)

Dot.: FIFA 22 - Pobieranie wstępne "FIFA 22 nie miał jeszcze oficjalnej pre

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

skontaktowalem sie z ea,otrzymalem taka wiadomosc

 

Dzień Dobry, mam na imię Magda
Dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts

Szanowny Panie uprzejmie informuję, iż niestety obecnie nie posiadamy informacji kiedy będzie można wykonać wczesne pobieranie gry zakupionej przez platformę Steam.

Uprzejmie informuję, iż subskrypcja EA play pro powinna zapewnić Panu wsześniejszy dostęp do gry dnia 22.09.2021 roku.

Przesyłam Panu również kilka linków, które mogą być pomocne w śledzeniu starty Fify 22

1. Na tej witrynie można śledzić na bierząco problemy, które mogą się pojawić, oraz informacje dotyczące ogólnie startu gry. Niestety stona nie jest dostępna w języku polskim.

https://trello.com/b/keigLn6R/ea-sports-fifa-tracker

2. W linku ponżej znajdzie Pan informacjie dotyczące różnych edycji:

https://help.ea.com/pl/help/fifa/fifa-22/fifa-22-editions/
3. Najnowsze informacje na temat gry FIFA i trybu FUT można odszukać w 2 źródłach:
https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/pitch-notes
https://twitter.com/EAFIFADirect

4. W linku poniżej znajdzie Pan informacje na temat Edycji Ultimate:

https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-22/buy/pc

W przypadku dodatkowych pytan bardzo prosimy o telefon pod numer:+48 22 3970840.
Linia jest czynna od poniedzialku do piatku w godzinach od 12.00 do 21.00.
Prosze miec na uwadze, ze mozna równiez zamówic rozmowe telefoniczna poprzez strone help.ea.com W tym celu, po zalogowaniu sie na niej (za pomoca swoich danych Origin) prosze uzyc opcji "Pomóz w grze" i wybrac produkt, nastepnie na dole strony pojawi sie opcja "Skontaktuj sie z nami".

Wiadomość 12 z 22 (706 wyświetleń)

Dot.: FIFA 22 - Pobieranie wstępne "FIFA 22 nie miał jeszcze oficjalnej pre

★★★ Novice

"Uprzejmie informuję, iż subskrypcja EA play pro powinna zapewnić Panu wsześniejszy dostęp do gry dnia 22.09.2021 roku." Powinna ale najważniejsze czy tak będzie. Ja mam FIFE w wersji ultimate i powinienem móc grać 27, mam nadzieje ze tak się stanie i tez fajnie jakbym mógł z godzinke wczesniej włączyć pobieranie

Wiadomość 13 z 22 (696 wyświetleń)

Dot.: FIFA 22 - Pobieranie wstępne "FIFA 22 nie miał jeszcze oficjalnej pre

★★★★★ Newbie

A czyli jak sobie kupisz fife ultimate na steam a ea play pro na origin to nie zagrasz 22.09 o 19 czyli godzina premiery przez steama. Tym bardziej jak mi pobranie zajmie jakoś 10h bo mam slaby internet, nieżle :D

Wiadomość 14 z 22 (679 wyświetleń)

Dot.: FIFA 22 - Pobieranie wstępne "FIFA 22 nie miał jeszcze oficjalnej pre

★★★ Novice

To o 19 22.09 jest premiera na steamie? oczywiście przy zakupie ea play

 

 

Wiadomość 15 z 22 (671 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Fifa 22 Ultimate Edition Steam

★ Novice

Witam, zakupiłem 10 sierpnia fife 22 na steamie, z tego co wiem od 20 września można pobierać grę wstępnie, lecz kiedy próbuję uruchomić instalację na origin, wyskakuje błąd tokenu. Martwię się trochę że w momencie premiery 27 września gdzie na steamie premiera jest zaplanowana na 1 października nie będę mógł uruchomić gry . Czy mam sie tego obawiać czy będę mógł grać od tego 27 września? 

Wiadomość 16 z 22 (617 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 22 Ultimate Edition Steam

★★★ Newbie

Mam dokładnie ten sam problem. Również nie mogę jeszcze pobrać. Odnośnik na origin z zakupionym EA Play nie działa na steam.

Wiadomość 17 z 22 (593 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Fifa 22 Ultimate Edition Steam

★★★ Newbie

Cześć, kupiłem grę na steamie i tam jest napisane, ze premiera dopiero 1 października, chcąc pobrać grę poprzez origina wyskakuje komunikat na steamie ze jest niedostepna bo nie miała premiery... Support od steama nie chce odpisać czy będę mógł szybciej pograć. Macie jakieś porady?

Wiadomość 18 z 22 (588 wyświetleń)

Dot.: Fifa 22 Ultimate Edition Steam

★★★ Novice

to nieźle wydane pieniądze na ea play XD.. ludzie już mogą grać a my czekamy żeby w ogóle móc pobrać fife..

Wiadomość 19 z 22 (542 wyświetleń)

Dot.: FIFA 22 - Pobieranie wstępne "FIFA 22 nie miał jeszcze oficjalnej pre

★★★ Novice

jest na centrum społeczności ea play znalazłem link który musimy wpisać w przegladarke i otworzyć za jego pomocą steama wtedy możemy pobierać wreszcie nasza fifke..

steam://run/1634460

steam://run/1634460

steam://run/1634460

steam://run/1634460

 

Wiadomość 20 z 22 (518 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA