FIFA 22 - Pobieranie wstępne "FIFA 22 nie miał jeszcze oficjalnej premiery"

autor: ralquu2137
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 22 - Pobieranie wstępne "FIFA 22 nie miał jeszcze oficjalnej premiery"

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Dzień Dobry!

 

Mój problem polega na tym, że kupiłem FIFA 22 Ultimate Edition na Steamie i nie mogę skorzystać z opcji Pobierania wstępnego na Originie (+to, że kupiłem wczoraj EA Play, by grać od jutra).

 

Ponieważ jak pobieram przez tę opcję to pokazuje mi się:

"Steam - gra zablokowana"

"FIFA 22 nie miał jeszcze premiery i do tego czasu nie można go odblokować. Sprawdzaj aktualności Steam, by poznać datę premiery. Steam powiadomi cię o odblokowaniu gry."

 

Proszę o pomoc

Wiadomość 2 z 22 (832 wyświetleń)

FIFA 22 - Pobieranie wstępne "FIFA 22 nie miał jeszcze oficjalnej premiery"

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

witam,

kupilem gre fifa 22  na steam i chcialbym zaczac juz ja pobierac szybciej,lecz wyskakuje mi owy blad,prosze o pomoc.

Wiadomość 1 z 22 (787 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobieraniem wstępnym.

★★★ Guide

ja kupiłem na origin wersje ultimate i już wczoraj pobrałem grę - nie mogę grać do jutra, ale jest już zainstalowana

Wiadomość 3 z 22 (810 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobieraniem wstępnym.

★ Apprentice

Miło, że się chwalisz. Ale Answers HQ nie służy do chwalenia się, tylko do rozstrzygania problemów związanych z grami EA...

Wiadomość 4 z 22 (801 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobieraniem wstępnym.

★★ Novice

Mam taki sam problem.

Wiadomość 5 z 22 (798 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobieraniem wstępnym.

★★★★ Novice
@ralquu2137 mam tak samo
Wiadomość 6 z 22 (788 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobieraniem wstępnym.

★★ Novice

Próbowałem przed chwilą dodzwonić się do EA przez telefon, ale niestety bez skutku, szukałem rozwiązań wszędzie, ale niestety nic nie znalazłem. Oficjalnej wiadomości od steam w sprawie tej sytuacji też nie ma, więc zaczyna mnie to martwić, bo jednak zakup w moim przypadku EA PLAY PRO zdaje się na nic.

Wiadomość 7 z 22 (784 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobieraniem wstępnym.

★★★★ Novice

jedyne co udalo mi sie wyczytac w dyskusji na steam jest to

 


"I understand that you want to install and play the game as soon as possible. I can look into this for you.

Please know that Origin and Steam are different platforms. In this case, the preload on Origin and Steam varies which is decided by the publisher of the game.

The official release date is on October 1, 2021. Since you bought EA play and FIFA 22 - Ultimate Edition, you have Early Access, can install and play as soon as September 22. We're unable to expedite this. Please take note that the Early access for EA play is limited to 10 hours. On September 27, you can play the game without limitation.

Please let me know if I can help clarify anything else.

Best Regards,
Mark"

 

co wedlug mnie tez jest dosyc niejasne

Wiadomość 8 z 22 (781 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobieraniem wstępnym.

★ Apprentice

Na zagranicznym temacie o FIFA 22 na Steamie znalazłem coś takiego:

 

"When Pre-Loading FIFA 22 or any other pre-ordered game on Steam, it's Valve that decides when to open tickets to the pre-loaded file. It's not upto EA. Last Year too, the pre-loading started 18 hours after it was opened on Origin. Steam issued a statement that, they were re-directing Seeding servers towards FIFA 22 so that, they could provide a consistent speed to 20 Million Steam Users Around the Globe. So I guess pre-loading will open today i.e. 21st September 2021 approx. 1:00 PM (UTC)."

 

W skrócie tłumacząc, kiedy wchodzi jakaś gra z Origina przedpremierowo na Steama, to Valve odgórnie ustala, kiedy otwiera możliwość pobierania wstępnego gry. Zakładając, że zrobią tak samo jak w zeszłym roku (czyli 18 godzin po odpaleniu na Originie), to będziemy mogli pobrać tę grę wstępnie jakoś w okolicach godziny 15:00. Zostaje nam tylko wierzyć w łaskawość Valve...

Wiadomość 9 z 22 (764 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobieraniem wstępnym.

★★ Novice

Jeżeli tak będzie to naprawdę dobra informacja, zostało nam czekać Standard smile

Wiadomość 10 z 22 (759 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA