FIFA 2023

autor: PONYTAA12
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Newbie

Witam wszystkich pracowników z EA jako że od momentu mojej przygody z FIFA 2007 na konsole PS2 jak moja przygoda się zaczęła gralem we wszystkie odsłony Fify które wyszły to bardzo mocno bym chciał żeby w odsłonie FIFA 2023 połączyć wszystkie aspekty czyli chodzi mi dokładnie żeby ten tryb kariery był bardziej realny wypisze w punktach

 

.sponsorzy z którymi możemy podpisywać umowy 

.dodanie do polskiej ligi (fortuna 1 ligę ) żeby walczyć o utrzymanie się albo o awans to wyższej ligi 

.wiadomości o charytatywnych zaagazowaniach kibiców jak i piłkarzy np wiadomość (organizacja dnia kibica itp)

Myślę że to miało swój urok i chciał bym żeby to w tej odsłonie się też pojawiło a wtedy też dużo ludzi którzy grali w czesniejsze odsłony Fify by kupowali myślę że nie jest to dużo ale na pewno przyciągnięcie tym dużo fanów Fify z 2007 oraz 2008  roku gdzie by było połączenie tych aspektów z nowymi technologiami pozdrawiam wszystkich fanatyków FIFY miłego dnia 

Wiadomość 1 z 2 (1 837 wyświetleń)

Dot.: FIFA 2023

Community Manager

Hej @PONYTAA12 

 

Dzięki za podzielenie się z nami swoimi pomysłami Standard smile 

Wiadomość 2 z 2 (1 814 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem