Dot.: EA play

autor: Avalayya
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 23 - Sumowanie się ofert wczesnego dostępu.

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Pytanie dlaczego ea w tym roku daję wczesny dostęp 10h  graczom którzy kupili podstawową wersję a gracze którzy kupili wersję ultimate nie mają wczesnego dostępu?

Wiadomość 1 z 12 (404 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA play

Community Manager

@izinho13  napisał/a:
@Avalayya Ręce opadają,nie interesuje mnie kto ma teraz dostep,tłumaczę kupiłem wersję ultimate i nie dostaję 10h gry przed moim startem gry który jest 27.09.a ci którzy kupili wersję podstawową mają 10h przed startem ich gry czyli 30.09.

Hej @izinho13 

Nie ukrywam, że dopiero przy tym wpisie zrozumiałem Twoje pytanie. 

 

Już tłumaczę. 

 

Premiera gry FIFA 23 ma miejsce 30 września. W ramach różnych inicjatyw (jak np. w przypadku Content Creatorów), lub kupienia specjalnych Edycji gry (Edycja Ultimate), ewentualnie posiadania subskrypcji EA Play/EA Play Pro, można uzyskać wczesny dostęp do gry (pełnej lub ograniczonej czasowo jak w przypadku EA Play). Wczesny dostęp do gry liczy się od daty 30 września, nie od daty wczesnego dostępu dla danego sposobu uzyskania gry. 

 

Na przykład posiadając Edycję Ultimate gry FIFA 23 otrzymujesz 3-dniowy wczesny dostęp do gry 27 września. Kupując na przykład Edycję Ultimate i dodatkowo wykupując EA Play, nie uzyskasz 10 godzinnego dostępu przez 27-ym września. Te oferty nie sumują się. 

 

Z racji tego, że wątek ten zaczyna schodzić z toru konstruktywnej dyskusji - zamykam go i oznaczam moją odpowiedź jako rozwiązanie. 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 12 z 12 (333 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA play

★★★★★ Apprentice
@izinho13 Gracze, którzy kupili wersję Ultimate mają wcześniejszy dostęp ( 27 września 2022 r. ), natomiast EA Play daje 10 godzinny dostęp do gry pozostałym graczom przed oficjalną premierą tj. 30 września 2022 r. dla wersji Standardowej
Wiadomość 2 z 12 (394 wyświetleń)

Dot.: EA play

★★★★★ Apprentice

Nie rozumiesz więc napisze inaczej gracze którzy wadali mniej na grę mają wczesny dostęp 10h gry przed swoją premierą gry a gracze którzy wydali wiecej nie mają 10h przed swoja premierą gry. Uważam że to jest nie sprawiedliwe.

Wiadomość 3 z 12 (364 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: EA play

Hero
@izinho13 wydali mniej i dostają TYLKO 10 godzin a Ci którzy zapłacili więcej czyli zakupili wersję Ultimate dostęp do gry mają od 26 czy tam 27 września i mogą grać BEZ LIMITU, dodatkowo otrzymują 4600FP, kartę OTW, World Cup itd.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 12 (350 wyświetleń)

Dot.: EA play

★★★★★ Apprentice
@Avalayya Nie rozumiecie,ja wydałem więcej i nie mogę zagrać 24 10h a ci co dali mniej mają 10h 27
Wiadomość 5 z 12 (342 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: EA play

Hero
@izinho13 niby jak wydałeś więcej? Dzisiaj dostęp mają content creatorzy EA a nie normalni gracze.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 12 (340 wyświetleń)

Dot.: EA play

★★★★★ Apprentice
@Avalayya Ręce opadają,nie interesuje mnie kto ma teraz dostep,tłumaczę kupiłem wersję ultimate i nie dostaję 10h gry przed moim startem gry który jest 27.09.a ci którzy kupili wersję podstawową mają 10h przed startem ich gry czyli 30.09.
Wiadomość 7 z 12 (334 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: EA play

Hero
@izinho13 ale co Ci nie pasuje? Ty startujesz 27 września, czyli 3 dni przed większością graczy i możesz grać ile chcesz a Ci którzy mają EA Play które de facto nie jest za darmo bo musieli ten abonament wykupić mogą zagrać tylko 10h czyli tyle co nic. Robisz problem tam gdzie go zupełnie nie ma, ręce to opadają moderacji bo nawet nie chce im się wchodzić w dyskusję jeśli widzą takie posty.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 12 (329 wyświetleń)

Dot.: EA play

★★★★★ Apprentice
@Avalayya Właśnie po cholerę wnikasz i sobie posty nabijasz jak nic nie rozumiesz! Też opłacam ten abonament i nie dostaję tych 10 godzin. Moderacja się nie odzywa bo jest taki ambitny gość co spamuje na forum.
Wiadomość 9 z 12 (325 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: EA play

Hero
@izinho13 dalej tworzysz problem tam gdzie go nie ma, czy Ty nie rozumiesz że o tej samej porze wystartujesz razem z tymi którzy mają tylko 10h? Im się dostęp skończy i będą musieli poczekać do piątku a Ty będziesz mógł sobie grać ile chcesz. Zresztą jeśli masz taki problem to przed zakupem gry mogłeś poczytać faq odnośnie zakupu ale jak widać się nie chciało i potem takie smaczki wychodzą.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 10 z 12 (313 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA