Dubbing angielski

autor: killer659
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dubbing angielski

★★ Novice

Czy będzie możliwość gry w języku angielskim (dubbing), czy po raz kolejny będziemy skazani na polski dubbing, tak jak w przypadku battlefront 2?

Wiadomość 1 z 16 (8 651 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dubbing angielski

★★★★★ Apprentice
@PatrolDT jeśli jeszcze nie pobierales to wybierasz w czasie akceptowana regulaminów itd
Jeśli już pobralem to w karcie gry w swojej bibliotece wchodzisz w "ustawienia">"właściwości gry">zakladka"zaawansowane ustawienia uruchamiania"(czy jakos tak) i zmieniasz jezyk

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 16 (8 573 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dubbing angielski

★★★★★ Apprentice
@killer659 z tego co kojarzę to w Battlefront 2 można zmienić dubbing na angielski... przynajmniej w multi
Wiadomość 2 z 16 (8 620 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dubbing angielski

Hej,

Jak można przeczytać w sklepie Origin, angielski jest jednym z obsługiwanych języków w grze.

Bez tytułu.png

Wiadomość 3 z 16 (8 601 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dubbing angielski

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

@killer659Pobierasz wersję angielską i w  menu gry zmieniasz język tekstu na polski

Wiadomość 4 z 16 (8 583 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dubbing angielski

★★★★★ Newbie

Mogę spytać w jaki sposób pobrać wersję angielską? Standard smile O ile zadziała mi Origin, bo od rana mam problemy.

Wiadomość 5 z 16 (8 581 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dubbing angielski

★★★★★ Apprentice
@PatrolDT jeśli jeszcze nie pobierales to wybierasz w czasie akceptowana regulaminów itd
Jeśli już pobralem to w karcie gry w swojej bibliotece wchodzisz w "ustawienia">"właściwości gry">zakladka"zaawansowane ustawienia uruchamiania"(czy jakos tak) i zmieniasz jezyk
Wiadomość 6 z 16 (8 574 wyświetleń)

Dot.: Dubbing angielski

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @Pawlo304 jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 7 z 16 (8 450 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dubbing angielski

★★★ Newbie
@EA_Kuba No właśnie nie bardzo. Zrobiłem tak i nic się nie zmieniło. Jedyne zmiany języka, to menu gry. Polski dubbing jak był, tak został.
Wiadomość 8 z 16 (8 423 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dubbing angielski

Community Manager

@Pawlo304  napisał/a:

@killer659Pobierasz wersję angielską i w  menu gry zmieniasz język tekstu na polski


@Gibon116 Zrobiłeś to co zacytowałem wyżej? Standard smile 

Wiadomość 9 z 16 (8 404 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dubbing angielski

★★★ Newbie
@EA_Kuba Kupiłem grę na Originie. Przed instalacją nie miałem wyboru wersji językowej, a po niej mogłem w ustawieniach menu zmienić tylko język napisów i menu. Zmiana języka w menu Origina nic nie dała.
Wiadomość 10 z 16 (8 399 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem