Dostęp do aplikacji FUT Companion

autor: Marcin_Szlazak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dostęp do aplikacji FUT Companion

★★★ Newbie

Siemka piszę z zapytaniem, czy jeśli nie grałem w fife 21 na nowym koncie a zakupie na nim early access do Fify 22 to będę miał stały dostęp do aplikacji FUT Companion i web appa?

Wiadomość 1 z 6 (449 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dostęp do aplikacji FUT Companion

Community Manager

Hej @Marcin_Szlazak 

 

Aby otrzymać wcześniejszy dostęp do aplikacji Web App Twoje konto musi spełnić kilka kryteriów: 

 

  • Aby uzyskać wcześniejszy dostęp do aplikacji Web App i Companion do FUT 22, musisz mieć klub FUT w grze FIFA 21 i co najmniej jedno logowanie przed 1 sierpnia 2021 r.
  • Twoje konto FUT 21 musi cały czas istnieć.
    • Po skasowaniu swojego klubu nie uzyskasz wcześniejszego dostępu do FUT 21.
  • Twoje konto musi mieć pozytywną historię.
  • Zagranie w wersję próbną gry FIFA 22 w ramach abonamentu EA Play albo w pełną grę może pomóc uzyskać dostęp do rynku transferowego w aplikacjach Web App i Companion.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj

 

TLDR; Niestety w takim scenariuszu Twoje konto nie kwalifikuje się do wcześniejszego dostępu. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (426 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dostęp do aplikacji FUT Companion

Community Manager

Hej @Marcin_Szlazak 

 

Aby otrzymać wcześniejszy dostęp do aplikacji Web App Twoje konto musi spełnić kilka kryteriów: 

 

  • Aby uzyskać wcześniejszy dostęp do aplikacji Web App i Companion do FUT 22, musisz mieć klub FUT w grze FIFA 21 i co najmniej jedno logowanie przed 1 sierpnia 2021 r.
  • Twoje konto FUT 21 musi cały czas istnieć.
    • Po skasowaniu swojego klubu nie uzyskasz wcześniejszego dostępu do FUT 21.
  • Twoje konto musi mieć pozytywną historię.
  • Zagranie w wersję próbną gry FIFA 22 w ramach abonamentu EA Play albo w pełną grę może pomóc uzyskać dostęp do rynku transferowego w aplikacjach Web App i Companion.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj

 

TLDR; Niestety w takim scenariuszu Twoje konto nie kwalifikuje się do wcześniejszego dostępu. 

Wiadomość 2 z 6 (427 wyświetleń)

Dot.: Dostęp do aplikacji FUT Companion

★ Apprentice

A co w sytuacji jak nie miałem  fify 21 tylko 20. Pograłem  wersję  próbną, potem Wykupiłem  early acess wersji ultimate.

Mam dostęp  do companiona i web app ale nie działa  mi na nich rynek transfeowy.

Normalnie w grze (gram na ps4) wszystko śmiga, dlaczego  więc  nie można  normalnie handlować??

Wiadomość 3 z 6 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostęp do aplikacji FUT Companion

Community Manager

Hej @robert1986666 

 

Aby odblokować rynek transferowy w Web App, będziesz musiał kontynuować grę na konsoli, lub PC i po pewnym czasie otrzymasz komunikat o jego odblokowaniu. Tutaj znajdziesz bardziej szczegółowy artykuł na ten temat. 

Wiadomość 4 z 6 (347 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostęp do aplikacji FUT Companion

★ Novice

czy abonament ea pro liczony jest jak zakup gry? W 21 gralem tylko chwile, pozniej juz w 22. Nie mam dostepu do rynku z companion. Wyczytalem, ze trzeba posiadac zakupiona wersje, stad moje pytanie.

Wiadomość 5 z 6 (279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostęp do aplikacji FUT Companion

Community Manager

Hej @StreetsGhost 

 

Posiadanie gry w ramach subskrypcji działa w ten sam sposób jakby gra była kupiona na Twoim koncie. Nie mniej nie jestem w stanie zagwarantować Ci, że rynek zostanie w ciągu miesiąca posiadanej subskrypcji. Sprawdź ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Wiadomość 6 z 6 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA