Division Rivals czy Loosing Rivals

autor: leomessitorun
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Division Rivals czy Loosing Rivals

★ Novice

Nie rozumiem jak można tak spartolić Division Rivals. Usunięcie spadków powoduje, że teraz będę do końca roku przegrywał. To jest kretyństwo na siłę zmieniać dobrze działające rozwiązania. Czemu usunięto spadki ? Komu to przeszkadzało? Tak to człowiek miał szanse spaść, coś wygrać i anowu awansować. A tearaz jak szczęśliwie dostałem się ligę wyżej niż moje miejsce to nie wygram już nic do końca tej edycji.

Wiadomość 1 z 9 (398 wyświetleń)

Dot.: Division Rivals czy Loosing Rivals

★★★★★ Novice
@leomessitorun Problemem byli gracze, którzy specjalnie spadali do niższych dywizji.
Wiadomość 2 z 9 (357 wyświetleń)

Dot.: Division Rivals czy Loosing Rivals

★★★ Novice

To pozwala Ci nauczyć się grać lepiej. Niczego nie nauczysz się grając ze słabszymi

Wiadomość 3 z 9 (335 wyświetleń)

Dot.: Division Rivals czy Loosing Rivals

★★★ Guide

Mądre słowa - TYLKO POD WARUNKIEM że wcześniej nie rzucisz padem o podłogę po 20... 30 porażce i wtedy niczego się nie nauczysz. 

Ja awansowałem wyżej bo ktoś wyszedł albo rozłaczyło mu neta i tak kilka razy. Jestem wysoko i przegrywam bo dotarłem tam

gdzie być nie powinienem. NIE MA ZŁOTEGO ŚRODKA.  W/g mnie spadki powinny być jeśli ktoś jest słaby to jedzie w dół. 

Wiadomość 4 z 9 (321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Division Rivals czy Loosing Rivals

★★★ Novice
@TOMALA1969 pochowałem już 4 pady. Strasznie łatwo wypadają z ręki
Wiadomość 5 z 9 (309 wyświetleń)

Dot.: Division Rivals czy Loosing Rivals

★★★ Novice

Źle zrobiłeś że odrazu awansowałeś do najwyżej dywizji na jaką było Cię stać. Ja stopniowo zdobywam kolejne dywizje i tam się uczę gry na coraz wyższym poziomie. Nie przekraczam checkpointa tylko oddaje zwycięstwo. Wygrywam mecz, uczę się gry, później oddaje mecz przez QS. Jak czuje że w danej dywizji jestem już mocny awansuje wyżej. 

Wiadomość 6 z 9 (246 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Division Rivals czy Loosing Rivals

★★★ Novice

Dla kogo problemem?? Co komu do tego czy ja chcę specjalnie spaść do niżej dywizji? Czy mam słabszy okres, gra mi się gorzej i przegrywam i spadam niżej. Będąc w niżej dywizji są słabsze nagrody czyli wszystko jest sprawiedliwe 

Wiadomość 7 z 9 (245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Division Rivals czy Loosing Rivals

★★★ Novice

Niczego też nie nauczysz się dochodząc do wysokiej dywizji i grając z graczami o kilka poziomów wyżej od siebie. To tylko nerwy i wkurzanie się jak gość klepie piłkę i strzela po kilka goli. 

Wiadomość 8 z 9 (244 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Division Rivals czy Loosing Rivals

★★★ Novice

Wychodzą z meczów żeby właśnie za szybko nie awansować do dywizji poza swoimi możliwościami. 

Wiadomość 9 z 9 (241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA