Czy po kupieniu podstawy The Sims 4 na steam, moge kupować dodatki z Origin

autor: julcziqqx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy po kupieniu podstawy The Sims 4 na steam, moge kupować dodatki z Origin

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

 

 Zastanawiam sie czy po kupieniu podstawy i 2 dodatków z The Sims 4 na steam , moge kupowac nowe dodatki na originie. Nie chciałabym aby sie okazało że nowo kupiony dodatek nie bedzie działał z innymi. Czekam na odpowiedz :DD

Wiadomość 1 z 4 (2 007 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy po kupieniu podstawy The Sims 4 na steam, moge kupować dodatki z Origi

Community Manager

Hej @julcziqqx 

 

Jeśli podstawa gry została kupiona na Steam to tam też trzeba będzie kupować dodatki, aby pojawiły się w grze Standard smile

 

https://help.ea.com/pl/help/pc/link-ea-and-steam/

 

Czy mogę kupić w Origin dodatek do gry kupionej na platformie Steam?

Jeśli grasz w gry ze Steam, nie możesz kupować zawartości do pobrania (DLC) dla Origin.

Zawartość do pobrania możesz kupować na Origin oraz Steam tylko wtedy, gdy grasz w gry wykorzystujące Origin.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 976 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy po kupieniu podstawy The Sims 4 na steam, moge kupować dodatki z Origi

Community Manager

Hej @julcziqqx 

 

Jeśli podstawa gry została kupiona na Steam to tam też trzeba będzie kupować dodatki, aby pojawiły się w grze Standard smile

 

https://help.ea.com/pl/help/pc/link-ea-and-steam/

 

Czy mogę kupić w Origin dodatek do gry kupionej na platformie Steam?

Jeśli grasz w gry ze Steam, nie możesz kupować zawartości do pobrania (DLC) dla Origin.

Zawartość do pobrania możesz kupować na Origin oraz Steam tylko wtedy, gdy grasz w gry wykorzystujące Origin.

Wiadomość 2 z 4 (1 977 wyświetleń)

Dot.: Czy po kupieniu podstawy The Sims 4 na steam, moge kupować dodatki z Origi

★★★ Newbie

wiem, że minęło sporo czasu od dodania tej odpowiedzi, dlatego tym bardziej przepraszam, że pytam akurat tutaj, ale strasznie mi zależy na odpowiedzi i chciałem przynajmniej spróbować... uhm, czy dobrze rozumiem, że w takim razie mógłbym przykładowo teraz kupić sobie dowolne dlc na Steam i dodać je na Origin, skoro gram za pośrednictwem właśnie tego drugiego? jeszcze raz przepraszam, że się tak wtrąciłem ze swoim pytaniem... w dodatku teraz...

Wiadomość 3 z 4 (1 276 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy po kupieniu podstawy The Sims 4 na steam, moge kupować dodatki z Origi

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @YukigafuruKoneko 

 

Nic nie szkodzi i nie ma za co przepraszać Standard smile 


@YukigafuruKoneko  napisał/a:
(...)

czy dobrze rozumiem, że w takim razie mógłbym przykładowo teraz kupić sobie dowolne dlc na Steam i dodać je na Origin, skoro gram za pośrednictwem właśnie tego drugiego?
(...)


DLC kupione na Steam będzie działało tylko jeśli podstawowa wersja gry również jest przypisana do Steam. Gier kupionych na Steam nie można przypisać do innej platformy. Zatem jeśli korzystasz z Origin i tutaj jest Twoja podstawowa wersja gry, to z poziomu tej platformy będziesz musiał kupić dodatki. 

 

Daj mi znać czy masz dodatkowe pytania Standard smile 

Wiadomość 4 z 4 (1 244 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem