Czy bany z wcześniejszych tytułów przenoszą się do EA SPORTS FC™ 24

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Czy bany z wcześniejszych tytułów przenoszą się do EA SPORTS FC™ 24

[ Edytowane ]
Community Manager

Cześć wszystkim,

Premiera gry EA SPORTS FC™ 24 zbliża się coraz szybciej. Często w waszych postach pytacie o wyjaśnienia dotyczące banów i ich działania.

 

Oto kilka bardziej szczegółowych odpowiedzi na często zadawane przez was pytania:

 

Jakie bany przenoszą się z tytułu na tytuł?

 

Bany urządzeń (ang."Device Ban")  - Jeśli Twój komputer lub konsola są zablokowane, niezależnie od używanego konta, wtedy nie będzie można również grać online w EA SPORTS FC™ 24.
Bany gier z serii (ang."Franchise Ban") - Jeśli Twoje konto zostało zbanowane i teraz nie możesz grać online we wcześniejsze gry z serii,  to jest to ban na franczyzę, i nie będziesz mógł uzyskać dostępu do żadnej przyszłej gry EA SPORTS FC™ korzystając z tego konta.

 

Jakie bany nie przeniosą się do EA SPORTS FC™ 24?

 

Bany za handel monetami - Te bany są powiązane z tytułem, w którym zostały nadane. Ban za wysyłanie lub otrzymywanie monet wbrew regulaminowi nie oznacza, że będziesz zbanowany w EA SPORTS FC™ 24.


Bany ryneku transferowego - Jeśli Twój dostęp do rynku transferowego został zablokowany w aplikacji EA FUT Web App lub w grze, nie będzie to miało wpływu na Twoje konto w EA SPORTS FC™ 24. Możliwe, że będziesz musiał ponownie zdobyć dostęp do rynku transferowego w aplikacji FUT Web App i nie będziesz uprawniony do wcześniejszego dostępu w aplikacji. 

 

Pamiętaj, jeśli Twoje konto EA jest objęte sankcjami przez nasz zespół zajmujący się warunkami korzystania z usługi, w dowolnym momencie możesz skontaktować się z nimi, korzystając z kroków opisanych tutaj w celu uzyskania wsparcia. 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 1 z 1 (2 539 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem