Dot.: Czy Jak Kupię Edycję Specjalną Star Wars Jedi Fallen Order to napiszę mi z

autor: RealPixelowski
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy Jak Kupię Edycję Specjalną Star Wars Jedi Fallen Order to napiszę mi zapis?

★★ Novice

Witam mam pytanie, jako że mam Xbox'a i mam na nim swoje konto i brata, a on ma edycję Standardową Star Wars Jedi Fallen Order , to jak bym mu kupił całą grę w edycji standardowej (wiem że mogę mu kupić dopełnienie, ale mówił mi żebym kupił mu coś za ponad 100zł) to czy zapis jego gry został bez zmian, czy musiałby przechodzić grę od nowa?

Wiadomość 1 z 4 (923 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy Jak Kupię Edycję Specjalną Star Wars Jedi Fallen Order to napiszę mi z

Community Manager

Hej @RealPixelowski 

 

Pomimo tego, że kupienie pełnej wersji gry w edycji specjalnej nie wpłynie w żaden sposób na dotychczasowe zapisy, sugerowałbym żebyś kupił samo ulepszenie Standard smile Resztę, która Ci zostanie możesz wykorzystać np. na bilety do kina na nowe SW: Skywalker: Odrodzenie Wink 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (891 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy Jak Kupię Edycję Specjalną Star Wars Jedi Fallen Order to napiszę mi z

★★ Novice

W Temacie chodziło o Nadpisze*, a nie napiszę (Autokorekta)

Wiadomość 2 z 4 (920 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy Jak Kupię Edycję Specjalną Star Wars Jedi Fallen Order to napiszę mi z

Community Manager

Hej @RealPixelowski 

 

Pomimo tego, że kupienie pełnej wersji gry w edycji specjalnej nie wpłynie w żaden sposób na dotychczasowe zapisy, sugerowałbym żebyś kupił samo ulepszenie Standard smile Resztę, która Ci zostanie możesz wykorzystać np. na bilety do kina na nowe SW: Skywalker: Odrodzenie Wink 

Wiadomość 3 z 4 (892 wyświetleń)

Dot.: Czy Jak Kupię Edycję Specjalną Star Wars Jedi Fallen Order to napiszę mi z

★★ Novice

Dziękuję za odpowiedź

Wiadomość 4 z 4 (885 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem