Chyba nie umię grać

autor: nazaone
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Chyba nie umię grać

★★★★★ Apprentice

Problem taki gram pierwsze 30 meczów w FUT fajna gra bramkarze konkretni obroncy sie fajenie ustawiają....przegrywam wiem że po moich błedach wszystko w fajnym tempie gram dalej i co same porażki nawet 14:2 ja z 5 metrów nie strzelam na pustą bramkę a przeciwnik strzela 3 bramki pod rząd z 30 metrów..... dotyka piłki i GOL  moi gracze kopią gdzie chcą wogole nie w tym kierunku gdzie ja chcę nawe Dembele u mnie biega jak by miał 70 tempa a u przeciwnika jak by miał 90  ......nagle poprostu nie umię grać nie wiem co sie dzieje....powiem szczerz chyba z 100 meczów przegrałem.....PORAŻKA

PS. ach i jescze taki schemat zaczynam mecz spoko pierwsza akcja zdobywam gola gra leci dale przeciwnik zaczyna od środka i jednym zawodnikiem z tempem 75 i dryblingiem 67 przechodzi moją całą obrone ok i GOL ja zaczynam ro bie to samo i jestem sam na sam z bramkarzem i co słupek potem jeszce jedna taka akcja i poprzeczka..... a schematem jest to że jak trafie w słupek albo poprzeczke to JUŻ WIEM że mecz przegrałem i to z kretesem..... CO ROBIE NIE TAK W TEJ SUPER DZIWNEJ GRZE?

Wiadomość 1 z 18 (2 878 wyświetleń)

Dot.: Chyba nie umię grać

[ Edytowane ]
★★★ Novice

[Edytowane przez Ti_Sento79] jest ta gra i nikt Ci nie odpowie. Tak samo mieli poprawić to np.

Zaczynam mecz pada śnieg i co biała piłka białe linie i przeciwnik Biały dalej koszulki bramkarzy brak możliwości wyboru koloru irytuje już dalej stroje sędziego to samo można tak dalej dalej 

 

Wiadomość 2 z 18 (2 841 wyświetleń)

Dot.: Chyba nie umię grać

★★★ Newbie
@nazaone Ta edycja jest jakaś dziwna, i powoli mam dosyć tej gry. Mam identyczne problemy jak Ty! Ocena zespołów 86 zgranie 100. Grałem praktycznie cały dzień z przerwami bo nerwowo nie wytrzymywałem!!! Jakieś 6-7h grania było wszystko ok, gra się kleiła. Wiadomo czasami przegrałem mecz ale to była zacięta walka aż po serii około 10 zwycięstw dostałem przeciwnika który był podpisany jako założyciel FUT i przegrałem 4:3 po dobrym meczu. Od tego czasu zespół przestał grać. Około 20 męczy i może 1 czy 2 wygrane po mega kopaninie!! Zawodnicy nie potrafią podać, strzelać No nic nie potrafią. Rywal przechodzi mi cale boisko mijając wszystkich bez sprintu a ja nie mogę nic zrobić a jak już mi się uda zrobić kontrę to z 10 metrów poprzeczka albo słupek. 2-3 dobitki i tak samo poprzeczka. Zawodnicy nie biegają, nie potrafią wypuścić piłki, kopanina straszna na boisku. Nie wydaje mi się że po tylu latach co gram w fife nagle z godziny na godzinę nie potrafię grać i dostaje po 5-6 bramek jak bym pierwszy raz grał w fife!
Wydaje mi się że po prostu fifa daje wygrać słabszym gracza żeby bardziej zachęcić ich do gry!! W kwalifikacjach FUT wygrywałem gdzieś 5 męczy a teraz to nawet nie mam co startować bo dostaję w plecy jakies kosmiczne wyniki i nawet niema mowy o jednej wygranej!
Wiadomość 3 z 18 (2 740 wyświetleń)

Dot.: Chyba nie umię grać

[ Edytowane ]

@MikCyk 

 

Mam podobnie jeszcze z 3 dni temu grało się dobrze i wygrywałem mecze a teraz cztery  mecze z rzędu porażka i do tego nie da się grać, mam dokładnie tak samo jak opisałeś. Z początku meczu niby gra się ok a potem już zawodnicy popełniają masę błędów piłkę gubią nie potrafią mocniej podać, a najgorsze jest to, że przeciwnik cię mija a ty nic nie możesz zrobić, a jak zrobisz to i tak zaraz tracisz piłkę.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 18 (2 736 wyświetleń)

Dot.: Chyba nie umię grać

★★★ Newbie
@MattiuDefo Dokładnie, nic nie możesz zrobić a jak nawet uda się jakoś coś zrobić to i tak pilka poleci tak że będzie miał przeciwnik. Nigdy nie dostawałem od przeciwników po 5 goli w pierwszej połowie i nic nie mogę z tym zrobić
Wiadomość 5 z 18 (2 727 wyświetleń)

Dot.: Chyba nie umię grać

[ Edytowane ]

@MikCyk 

 

Racja, ja też nigdy w pierwszej połowie nie traciłem tyle goli i do tego w szybkim tempie, 3 dni temu gra była jakby lekko zamulona czyli zawodnicy byli wolni jakby każdy ze sto kg ważył i dało się wygrać parę meczy, dziś jak grałem to gra jest szybsza i bramki z obu stron padają jedna po drugiej, no i zauważyłem też, że jak  chcemy odebrać piłkę to nasz zawodnik się cofa tak samo jest przy podaniach jak piłkę przyjmuję, dość dziwnie to wygląda. i ostatnia sprawa to, że jak gramy drugą połowę to przeciwnik strzela nam bramkę za bramką  i to w ciągu paru sekund i  potem mamy wynik 2 do 9,  i też bramkarz popełnia błędy  zamiast bronić to się kładzie.

 

 

Ogólnie jak zagrałem te mecze, to czułem się jakbym pierwszy raz grał w Fife,  w FUT gram już od fify 13, a w samą Fife to od 2004 roku. W FIFA 13 jak pamiętam to nie było takich problemów, normalnie się grało i nawet udawało się wygrać z lepszymi od nas.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 18 (2 711 wyświetleń)

Dot.: Chyba nie umię grać

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

@MattiuDefoMoże dlatego teraz nie odpada się z division bo to by było chore jak jednego dnia jesteś w np 3 division a po 30 przegranych meczach spadasz do 8 jak amator :D Ja gram angielską liga i już myślałem nad zmianą ligi bo może to pomoże, nie wiem sam. Mój zespół gra jak by byli niepełnosprawni i odbiera to całkiem ochotę na dalszą grę a te śmieszne odbiory piłki których nie idzie wykonać bo nagle zawodnicy nie potrafią tego zrobić to jakaś porażka. Odkąd gram w F22 to zawszę z każdym przeciwnikiem miałem więcej odbiorów piłki niż on, nawet jak przegrałem mecz a teraz jak mam 10-15 odbiorow piłki to jest maks i to i tak wszystko jest takie wymęczone bez frajdy z gry... U mnie jest jeszcze tak że co mecz praktycznie przeciwnik ma karnego bo sędzia stwierdził że jest karny a faulu wcalnie nie było 

Wiadomość 7 z 18 (2 697 wyświetleń)

Dot.: Chyba nie umię grać

★★ Novice

U mnie sytuacja wygląda tak. Jak trafiam na słabszego przeciwnika, którego dominuje w pierwszej połowie, strzelam mu z dwie bramki, przy czym on w ogóle nie stwarza żadnej okazji do strzału. Ale gdy rozpoczyna się druga połowa moi zawodnicy zachowują się jakby nie umieli grać. Nie potrafią prostych podań wykonać, jak już się uda podejść pod bramkę to albo strzelają obok bramki, albo ledwo co piłka dolatuje do bramkarza. A przeciwnik wykonuje zwykłe wypuszczenie piłki i zawsze mu się wtedy udaje. I na koniec przegrywam mecz. I ktoś może powiedzieć, że przeciwnik mógł zmienić taktykę, ale to widać że przeciwnik kopie na ślepo i van dijk z kante oraz varanem przepuszczają piłki. 

Wiadomość 8 z 18 (2 548 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Chyba nie umię grać

★★★★ Novice
@nazaone Mam tak samoStandard smile
Wiadomość 9 z 18 (2 501 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chyba nie umię grać

★★★★★ Apprentice
@btbtg11 Po prostu jest gra schematyczna i tyle jak trafisz w słupek albo poprzeczke to już wiesz że przegrałeś.....ale są gracze w FIFA 22 którzy nie przegrali jeszcze ani jednego meczu!!!!.....Ale nikt z moderatorów nie potrafi sie odnieść do problemu bo im nie wolno"taka moja opinia"
Wiadomość 10 z 18 (2 343 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA