Chwilowe zniknięcie zawodników z klubu

autor: SirCarbonara
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Chwilowe zniknięcie zawodników z klubu

[ Edytowane ]
★ Guide

Skończyłem dziś zadanie James 94 i Mount 94 dlatego byłem szczęśliwy, oraz doszło mi ostatnio kilku piłkarzy nowych dlatego postanowiłem skasować WSZYSTKIE SWOJE DOTYCHCZASOWE SKŁADY. Ku mojemu zdziwieniu kiedy chciałem zrobić ze swoich piłkarzy nowe składy okazało się że wszyscy ZNIKNĘLI. Nie mam już Lewandowskiego 98, Berardi 96, van der Saar 92, mam prawie samych złotych piłkarzy. Serce zaczęło mi bić tak szybko, że zacząłem się bać o swoje zdrowie. W jednej chwili straciłem wszystko to na co pracowałem 6 miesięcy, zarówno grając, jak i kupując paczki, robiąc WBS i robiąc czasem mordercze zadania. Wyszedłem z gry i wszedłem, ale to co przeżyłem, omal nie dostając zawału lub udaru zawdzięczam EA. Mam 52 i nie życzę sobie na przyszłość takich zawirowań z moim kontem, tym bardziej, że kasując stare składy NIE BYŁO ŻADNEGO OSTRZEŻENIA że kasuje sobie z klubu również wszystkich piłkarzy.

Z poważaniem

Michal J.

 

Wiadomość 1 z 1 (537 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA