Chcę przeinstalować grę FIFA 18

autor: tomekBondyra1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Chcę przeinstalować grę FIFA 18

★★ Novice

Witam! Posiadam grę FIFA 18 na moim laptopie. Czy jest możliwość przeinstalowania jej na mój nowy komputer?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź  

Wiadomość 1 z 12 (499 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

@tomekBondyra1 nie wpisuj klucza to nic Ci nieda klucz został już użyty, jest jednorazowy po użyciu zostaje przepisami do konta. Musisz użyć Loginu lub e-mailu do zalogowania się na swoje konto którego uzyles podczas rejestracji klucza fify18 za pierwszym razem nastepnie użyj tego samego loginu co uzywales na laptopie. Jeśli masz możliwość uruchom laptop otwórz program/aplikacje Origin i sprawdź swój login czy się zgadza z tym co wpisujesz w aplikacji na komputerze. Jeśli jest ten sam a nie pamiętasz hasło spróbuj je odzyskać. Jak to wszystko zawiedzie skontaktuj się bezpośrednio z działem pomocy opisz cała sytuację i podaj klucz w celu weryfikacji. Na przyszłość kup sobie mały notes i zapisuj w nim swoje wszystkie hasła do kont. Powodzenia 😁

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 10 z 12 (377 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

@tomekBondyra1 Oczywiście że można. Wystarczy pobrać na nowym komputerze Origin wpisać swój login i hasło i wybrać grę która chcesz zainstalować :P

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 12 (481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

★★ Novice

Tylko jest taki problem. Na nowym komputerze po zalogowaniu na Origin, nie widzę gry, a po wpisaniu klucza z płyty, pokazuje, że klucz został wykorzystany. Co w takim przypadku robić?

Wiadomość 3 z 12 (475 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

@tomekBondyra1 Moze gra jest ukryta. Origin posiada taka opcje.

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 12 (460 wyświetleń)

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

★★ Novice

Aha, no cóż trudno Frown    Dziękuję za odpowiedź

Wiadomość 5 z 12 (449 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

Community Manager

Hej @tomekBondyra1 

 

Udało Ci się odnaleźć grę? Standard smile

Wiadomość 6 z 12 (437 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

★★ Novice

Nie Frown

A znasz jakiś sposób aby tak?

Wiadomość 7 z 12 (427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @tomekBondyra1  Standard smile

 

Zgodnie z tym o czym wspomniał @Chytrooki jeśli zalogujesz się do programu Origin tymi samymi danymi (adres email/ID + hasło), którymi logowałeś się do Origin na starym komputerze, gra będzie czekała na Ciebie w Bibliotece gier Standard smile

 

Jeśli masz 100% pewność, że korzystasz z tych samych danych upewnij się, że (ponownie tak jak wspomniał @Chytrooki  Wink ) gra nie jest ukryta w Bibliotece. Kliknij w prawym górnym rogu Filtr -> Ukryte gry. Jeśli nie masz opcji filtrowania, znaczy to, że w Twojej bibliotece nie ma żadnych gier. W takim przypadku jesteś zapewne zalogowany złym kontem do programu Origin Standard smile

 

Daj nam znać czy udało Ci się ustalić czy logujesz się właściwym kontem do Origin Standard smile

Wiadomość 8 z 12 (402 wyświetleń)

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

★★ Novice

Loguję się dobrym kodem Origin. Bo jak odpalam płytę w nowym komputerze, to normalnie wpisuję kod produktu, klikam dalej. Potem pokazuję, z czego jest to produkt w tym przypadku FIFA 18. Klikam potwierdź i dalej nie mogę przejść, ponieważ jest napisane "kod został zrealizowany". Jest możliwość jakoś nowy kod produktu aby Origin dało? Jeśli nie to trudno Frown 

Wiadomość 9 z 12 (385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chcę przeinstalować grę FIFA 18

@tomekBondyra1 nie wpisuj klucza to nic Ci nieda klucz został już użyty, jest jednorazowy po użyciu zostaje przepisami do konta. Musisz użyć Loginu lub e-mailu do zalogowania się na swoje konto którego uzyles podczas rejestracji klucza fify18 za pierwszym razem nastepnie użyj tego samego loginu co uzywales na laptopie. Jeśli masz możliwość uruchom laptop otwórz program/aplikacje Origin i sprawdź swój login czy się zgadza z tym co wpisujesz w aplikacji na komputerze. Jeśli jest ten sam a nie pamiętasz hasło spróbuj je odzyskać. Jak to wszystko zawiedzie skontaktuj się bezpośrednio z działem pomocy opisz cała sytuację i podaj klucz w celu weryfikacji. Na przyszłość kup sobie mały notes i zapisuj w nim swoje wszystkie hasła do kont. Powodzenia 😁

CCP Hero Banner


Wiadomość 10 z 12 (378 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem