Dot.: Brak kontaktu z supportem

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak kontaktu z supportem

★★★ Newbie

Mam problem związany z EA Access.

5 lat temu moje konto Orgin zostało zbanowane (włam, EA bardzo szybko i sprawnie zareagowało ale niestety już nie udało się odblokować - brak kontaktu z supportem). Temat zignorowałem, bo konto nie było mi potrzebne do szczęścia. Problem w tym, że połączone zostało z PSN. Obecnie wykupiłem EA Access na PS4 i jak można się domyślić, nie mogę z niego skorzystać właśnie przez połączenie starego zbanowanego konta.Oczywiście jedyną możliwością jest kontakt z supportem EA i tutaj pojawia się problem. Na maile nie odpisują (problem zgłoszony w środę, do tej pory zero odzewu), telefony nie odpowiadają. Gdy próbuję zgłosić problem z nowo założonego konta (tego), nie mam nawet opcji wyboru kontaktu z działem pomocy. Opcja pojawia się dopiero po zmianie lokalizacji na USA (Chat online), przy czym rodzi się kolejny problem - gigantyczna kolejka.

 

Nie wiem co jeszcze mogę zrobić, wiem natomiast że z pewnością zacznę unikać produktów spod marki EA skoro tak niewiele trzeba żeby utracić dostęp do zawartości we wszystkich grach, niezależnie od rodzaju platformy.

 

Wiadomość 1 z 5 (2 033 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak kontaktu z supportem

Community Manager

Hej @BlueGryf1 

 

Poprosiłbym, abyś skontaktował się z nami poprzez email korzystając ze swojego nowo utworzonego konta. Aktualnie jest to jedyny kanał kontaktu z polską pomocą techniczną EA. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (2 001 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak kontaktu z supportem

Community Manager

Hej @BlueGryf1 

 

Poprosiłbym, abyś skontaktował się z nami poprzez email korzystając ze swojego nowo utworzonego konta. Aktualnie jest to jedyny kanał kontaktu z polską pomocą techniczną EA. 

Wiadomość 2 z 5 (2 002 wyświetleń)

Dot.: Brak kontaktu z supportem

★★ Novice

Od tygodnia, żaden kanał kontaktu nie funkcjonuje, czy to w Polsce czy to zagranicą... Ani chat, ani obsługa mailowa, o telefonicznej nawet nie wspominam. 

Czekam na pomoc w pilnej i ważnej sprawie, dużego kalibru, dot. gry FIFA 20, a konkretniej - utraconą zawartością w tej grze, od 4 kwietnia czyli 3 tygodnie i w dalszym ciągu żadnego kontaktu ze strony EA. Teraz już nawet nie mogę porozmawiać na czacie w mojej sprawie, bo żaden z supportów nie obsługuje tego kanału kontaktu. 

Wiadomość 3 z 5 (1 933 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak kontaktu z supportem

★★★ Newbie

Przebijam.

Dostałem bana za fife po kilku miesiącach rocznej subskrybcji, w którą nigdy nie grałem.

Otworzyłem sprawę w lipcu, do tej pory żadnej odpowiedzi (sprawa wciąż ma status "otwarta" i dostałem tylko info od bota z podziękowaniem i uzbrojeniem się w cierpliwość).

Ponowiłem w październiku, też żadnej odpowiedzi. 

Wysłałem maile, żadnej odpowiedzi. 

 

I najlepsze Standard smile 

Moje konto zostało zdezaktywowane i po długim czasie wkur.. zapomniałem...

Aż nagle przychodzi mi mail że została pobrana opłata za następny rok usługi Standard smile)

I teraz... Kontaku 0, kasy nie ma, żeby zdezaktywować usługę muszę się zalogować... no ale nie mogę bo od razu mi wyskakuje okno że konto zdezaktywowane :D

Także na tą chwilę wychodzi na to że mam do wyboru iść na ścieżkę sądową z EA o 25$ rocznie albo płacić aż karta się nie dezaktywuje bądź sam tego nie zrobię. 

 

Pomijając już niesłusznego bana, braku jakichkolwiek wyjaśnień, jakiejkolwiek odpowiedzi, CZEGOKOLWIEK. 

Jak możecie pobierać opłatę za zdezaktywowane konto ? To najzwyczajniejsza kradzież.

Wiadomość 4 z 5 (1 718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak kontaktu z supportem

Community Manager

Hej @bazlooz 

 

Przykro mi z powodu problemów z kontem oraz opłatami za EA Play.

 

Koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie, abyśmy mogli Ci pomóc. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help - Answer HQ

Wiadomość 5 z 5 (1 683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem