Dot.: a

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Blokada - jak się odwołać

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

dostałem niesłuszną blokade, poneiważ dostałem blokade za to że EA wykryło liczne próby logowania na moje konto, ale było to niesłuszne ponieważ wcześniej miałem problemy z logowanie na origin i często zmieniałem hasło, ale po pobraniu EA APP moje problemy ustały, ale pare dni później dostałem blokade, która jak już powiedziełem była niesłuszna ponieważ to ja zmieniałem haslo, ale jeszcze dla upewnienia się że aby napewno to byłem ja zeskanowałem swój komputer i kupiłem VPN, i zeskanowanie nic nie wykryło . dlatego prosze o odblokwanie. z góry dziękuje.,

Wiadomość 1 z 3 (748 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

@mr_nexo_xx

 

Moved post to the polish forum for you. 

CCP Hero Banner - Red.png
Please note:
I am a Community Volunteer.
I do not work for EA.
My views are my own.
Wiadomość 2 z 3 (728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Community Manager

Hej @mr_nexo_xx 

Niestety poprzez forum nie będę w stanie pomóc Ci w problemach związanych z kontem EA. Jeśli uważasz, że ograniczyliśmy, zablokowaliśmy lub zawiesiliśmy twoje konto EA przez pomyłkę: 

  1. Kliknij napis Skontaktuj się z nami 
  2. Zaloguj się na konto EA, którego dotyczy ograniczenie, blokada lub zawieszenie (chyba że zostało to już zrobione). 
  3. Kliknij znak plus w sekcji e-mail , by wypełnić nasz formularz i podać szczegóły dotyczące ograniczenia, blokady lub zawieszenia. 

Możesz też skontaktować się z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 


@OldTreeCreeper Thanks!

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (693 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem