BAN NA FIFE

autor: ssopranno
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BAN NA FIFE

[ Edytowane ]
★ Novice

Dostałem bana jak większość graczy za ostatnie fut champion. Wychodziłem z meczów, ale od razu dawałem pauze przez co przeciwnik nie dostawał wina. Po prostu mu nie zaliczało meczu i nic na tym nie tracił, a mi dawało punkt. Czy to jest jakieś łamanie regulaminu albo czitowanie, tak jak mi napisali, przez która nie dostane unbana i juz sobie w ta fife nie pogram? Składam odwołania juz 2 tygodnie i ciągle dostaje tą samą odpowiedź, że przenalizowali sprawę pod każdym kontem i nie zostanie zdjeta ta blokada. Od kiedy wyjscie z meczu jest zabronione, przeciez gdy chce  wyjsc mam napisane ze, grozi to zmiejszona ilość monet. Nie ma mowy o żadnej blokadzie. Pisze do nich i dzwonie, ale niestety kontakt z działem, który zajmuje sie zawieszeniami jest tylko droga e mail. Jak dla mnie to jest totalne plucie na graczy i  [edytowane]  ich na kase. bo nie po to zapłaciłem tyle za ta gre zeby nie moc wyjsc z meczu. Sam dział nawet nie raczy odpisać na moją odpowiedź, która im pisałem. Czy ktoś ma podobnie albo wie jak rozwiązac ten problem?

Wiadomość 1 z 5 (452 wyświetleń)

Dot.: BAN NA FIFE

Witaj @ssopranno 

 

Tak w ten sposób złamałeś regulamin,  trudno powiedzieć na ile jest ten ban. Jeśli chodzi o odpowiedź EA to trzeba długo czasami czekać,  bo takich spraw jest tysiące i nie są w stanie szybko każdemu odpisać. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 5 (427 wyświetleń)

Dot.: BAN NA FIFE

★★★ Apprentice
@ssopranno Coś się zmieniło bo od 24 października października ten sam problem i nie wiem czy dalej walczyć bo szkoda siana
Wiadomość 3 z 5 (377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BAN NA FIFE

★ Novice
@xkubak dalej nic, jak składam odwołania to przychodzi email pod bota po minucie, ze nie usuna blokady, nawet nie mozna sie dowiedzieć na ile jest ban bo zadnego kontaktu oprócz emaila z nimi nie ma i nic sie nie mozna dowiedzieć
Wiadomość 4 z 5 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BAN NA FIFE

★★ Novice
@ssopranno Nie dość, że łamiesz regulamin to dodatkowo niszczysz grę przeciwnikowi, który liczy na wygraną, a nie ma nawet możliwości o to powalczyć. Jeszcze rozumiem ludzi, którzy przed wyjściem oddadzą gola żeby przeciwnik miał wygraną, ale wychodzenie na bezczela przy wyniku 0:0 to chamstwo i cieszę się, że tacy ludzie dostają bana.
Wiadomość 5 z 5 (340 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA