Dot.: Problem z powiązaniem konta psn

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z powiązaniem konta psn

★★★ Newbie

Witam, mam pewien problem, gdyż moje konto PSN ma taki sam adres e mail jak konto EA, lecz po włączeniu dragon age inquisition na ps4 i zaczęciu nowej gry, mam dostęp jedynie do domyślnego świata, choć mam stworzony i zapisany stan świata w dragon age keep. Sprawdzałem konto w dragon age keep, lecz jest ono powiązane jedynie z PC, a przy Playstation pisze, że nie znaleziono tożsamości - w czym może tkwić problem?

Wiadomość 1 z 2 (448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z powiązaniem konta psn

Community Manager

@Falhor  napisałAngel:

(...) Sprawdzałem konto w dragon age keep, lecz jest ono powiązane jedynie z PC, a przy Playstation pisze, że nie znaleziono tożsamości (...)


Hej @Falhor 

 

Twój opis problemu wskazuje na to, że zalogowałeś się na konsoli niewłaściwym kontem EA. Sugerowałbym, abyś skontaktował się z nami poprzez help.ea.com, a pomożemy Ci je zlokalizować Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (418 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z powiązaniem konta psn

Community Manager

@Falhor  napisałAngel:

(...) Sprawdzałem konto w dragon age keep, lecz jest ono powiązane jedynie z PC, a przy Playstation pisze, że nie znaleziono tożsamości (...)


Hej @Falhor 

 

Twój opis problemu wskazuje na to, że zalogowałeś się na konsoli niewłaściwym kontem EA. Sugerowałbym, abyś skontaktował się z nami poprzez help.ea.com, a pomożemy Ci je zlokalizować Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (419 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem