Problem z importem stanu świata

autor: trzewik800
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z importem stanu świata

★★★ Novice

Witam wszystkich, mam problem a mianowicie podczas uruchamiania nowej gry nie pojawia mi się opcja zimportowania stanu świata z dragon age keep. Gra na PC, konto origin jest takie samo jak dak (zapisy z dragon age 2 zimportowaly się bez problemu) zapis jest wyeksportowany na dak. Miał ktoś podobny problem i udało mu się  go rozwiązać lub ma jakieś pomysły ?

Wiadomość 1 z 6 (4 190 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z importem stanu świata

Community Manager

Hej @trzewik800,

 

Skorzystaj z poniższej opcji:

 

Spoiler
Screenshot_4.pngScreenshot_4.png

 

Kilka dodatkowych porad:

 

  • Wszystkie gry, których save'y wysyłasz muszą być zaktualizowane.
  • Upewnij się też, że ani gra ani program Origin nie jest blokowana przez program na Twoim komputerze, lub system operacyjny.
  • Zarówno w DA2 jak i DAI, zaloguj się swoim kontem EA i zaznacz opcję "nie wylogowywuj mnie"
  • Upewnij się, że konsola deweloperska jest wyłączona
  • Spróbuj "odświeżyć" save'a i wyślij go ponownie (uruchom DA2, ściągnij jakąś część ekwipunku postaci, zapisz)

Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (4 210 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z importem stanu świata

Community Manager

Hej @trzewik800,

 

Skorzystaj z poniższej opcji:

 

Spoiler
Screenshot_4.pngScreenshot_4.png

 

Kilka dodatkowych porad:

 

  • Wszystkie gry, których save'y wysyłasz muszą być zaktualizowane.
  • Upewnij się też, że ani gra ani program Origin nie jest blokowana przez program na Twoim komputerze, lub system operacyjny.
  • Zarówno w DA2 jak i DAI, zaloguj się swoim kontem EA i zaznacz opcję "nie wylogowywuj mnie"
  • Upewnij się, że konsola deweloperska jest wyłączona
  • Spróbuj "odświeżyć" save'a i wyślij go ponownie (uruchom DA2, ściągnij jakąś część ekwipunku postaci, zapisz)

Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

 

Wiadomość 2 z 6 (4 211 wyświetleń)

Dot.: Problem z importem stanu świata

★ Novice
Problem taki sam jak wyżej gram na PC gdy biorę importuj stan świata z DAK mam informacje ze stan świata został zaimportowany, jednak po rozpoczęciu gry mam jedynie opcje „domyślny stan świata”. Zrobiłam wszystko z powyższych i nadal nie moge nic z tym zrobić, ciagle wychodzi tak samo
Wiadomość 3 z 6 (3 822 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z importem stanu świata

Community Manager (retired)

@Dark_Kate Witaj!

 

Problem został zgłoszony do studia na podstawie zgłoszeń również od innych graczy. Co jednak pomagało z załadowaniem świata, to odznaczenie opcji automatycznego logowania do konta, która jest dostępna w opcjach gry. Następnie restart gry i ręczne zalogowanie się do Twojego konta EA powiązanego z KEEP.

 

 

 

 

Wiadomość 4 z 6 (3 778 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z importem stanu świata

★ Novice

tylko że w grze nie da się wprowadzić loginu i hasła tylko automatycznie loguje do tego samego konta co jest bezużyteczne

 

Wiadomość 5 z 6 (3 302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z importem stanu świata

★★★ Newbie

Witam, da się w inny sposób rozwiązać problem?
Ten niestety nie zadziałał.

Wiadomość 6 z 6 (3 034 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem