Gram ale mój postęp w grze nie jest zapisywany całkowicie w dragon age keep

autor: WolfGamerPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gram ale mój postęp w grze nie jest zapisywany całkowicie w dragon age keep

★ Novice

Przeszedłem całe trzy części dragon age:Ultimate Edition, Dragon age 2 ze wszystkimi dodatkami i dotąd na dragon age keep wszystko było w porządku.

Podczas rozpoczęcia gry w Dragon age:Inkwizycja wszystko zostało zapisane bohater jak i pierwszy wybór ale potem nie miałem jak kontrolować postępu, ponieważ nie chciałem odkrywać wyborów czyli klikać opcji pokaż ukryte nie będąc pewien że coś jest nie tak, więc tak przeszedłem całą Inkwizycje i po filmikach końcowych sprawdziłem czy zapisał się postęp i jakież moje było zdziwienie gdy zobaczyłem jak wiele mi brakuje rzeczy do odkrycia (poza głównym wątkiem fabularnym który o dziwo zapisał się jak należy) gdy kliknąłem pokaż ukryte okazało się mianowicie że wszystkie te ukryte możliwości wykonałem i spędziłem 20minut na ustawianiu ich tak jak powinno się zapisać po ukończeniu mojej gry. Pozostaje pytanie czy powinienem przejść grę od nowa czy może jest jakiś inny sposób jak to naprawić.I czy powinien być dostępny filmik z wyborami podjętymi w inkwizycji, widzę jedynie prolog podczas odtwarzania historii z wszystkich trzech części gry. Chciałem dodać że jestem wiernym fanem serii i nie będe zawiedziony ponowną rozgrywką tylko chciałbym mieć pewność że tym razem wszystko się zapisze.

Wiadomość 1 z 2 (512 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gram ale mój postęp w grze nie jest zapisywany całkowicie w dragon age kee

Community Manager (retired)

@WolfGamerPL Witaj!

 

Usługa synchronizacji między grą a KEEP, czasami miewa pewne problemy z załadowaniem świata i wyborów. Jeśli nie straszny Ci język angielski, na naszym EN forum, przygotowaliśmy obszerny poradnik co do Dragon Age Keep, zalecam go sprawdzić.

 

Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (509 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gram ale mój postęp w grze nie jest zapisywany całkowicie w dragon age kee

Community Manager (retired)

@WolfGamerPL Witaj!

 

Usługa synchronizacji między grą a KEEP, czasami miewa pewne problemy z załadowaniem świata i wyborów. Jeśli nie straszny Ci język angielski, na naszym EN forum, przygotowaliśmy obszerny poradnik co do Dragon Age Keep, zalecam go sprawdzić.

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 2 (510 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem