Dragon Age Inkwizycja - zapis nie wczytuje się

autor: joannas68
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Error: DAI "Ten stan gry powstał w nowszej wersji gry...

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, mam pewien problem z zapisanymi stanami gier w Dragon Age Inkwizycja, a mianowicie: gdy próbuje odpalić jakikolwiek save, wyświetla mi się komunikat "Ten stan gry powstał w nowszej wersji gry.Prosimy pobrać najnowszą aktualizację i spróbować ponownie"(zał. screen1). Pobraną mam najnowszą wersję gry a na dodatek specjalnie zakupiłem Origin Access, gdyż myślałem, że problem leży w nieposiadaniu edycji specjalnej (mam zakupioną wersję podstawową, ale wcześniej grałem i na podstawce i na specjalnej) jednak to nie pomogło. Nie mam pojęcia jak mam to naprawić. Na forach nie było odpowiedzi na mój problem. 

Wiadomość 2 z 4 (3 680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dragon Age Inkwizycja - zapis nie wczytuje się

★★★ Newbie

Po instalacji gry na innym komputerze zapis z chmury nie wczytuje się. Mimo najnowszej wersji gry pojawia się komunikat "Ten stan gry powstał w nowszej wersji gry. Prosimy pobrać najnowszą aktualizację i spróbować ponownie".

Wiadomość 1 z 4 (3 717 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Dragon Age Inkwizycja(

Community Manager (retired)

Witaj @SnoreLacks

 

Wspomniany przez Ciebie błąd najczęściej występuje jeśli w grze były używane mody lub doszło do uszkodzenia zapisanych stanów gry. Poniżej znajdziesz kilka potencjalnych rozwiązań:

 

  • Wyłącz funkcję Origin w grze.


11411314311114.PNG

 

  • Spróbuj opcji Napraw grę

 

 DAI.PNG

 

  • Wyłączyć w Origin < Zapisy chmury + Wytnij z Documents/Bioware/Dragon Age Inquisition/save najnowszy plik o rozszerzeniu .DAS (to będzie ostatni zapis, który może być uszkodzony).

 Ewentualne możesz spróbować wymusić ściągnięcie zapisów z chmury, jednak nie ma gwarancji, że znajdziesz tam wcześniejsze / nieuszkodzone stany gry:

 

 Folder zapisów znajduje się w  \Dokumenty\BioWare\Dragon Age Inquisition.

 

Jak to zrobić: 

 

W folderze \Dokumenty\BioWare\ proszę o zwykłą zmianę nazwy folderu Dragon Age Inquisition na npDragon Age Inquisition kopia.  Spowoduje to przy następnym uruchomieniu ściągnięcie (przy wyborze opcji z sieci) zapisów z chmury. 

 

 

PS. dla bezpieczeństwa obecnych zapisów skopiuj proszę cały folder \Dokumenty\BioWare\Dragon Age Inquisition np. na pulpit.

 

Pozdrawiam! 

 
Wiadomość 3 z 4 (3 658 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age Inkwizycja - zapis nie wczytuje się

Community Manager (retired)

[@@joannas68 Twój postał został przeniesiony do tego wątku].

Wiadomość 4 z 4 (3 656 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem