Dragon Age Keep "ups, wsytąpił błąd,..."

autor: kamilluis
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dragon Age Keep "ups, wsytąpił błąd,..."

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

witam,

 

Ostatnio zakupiłem trzy dodatki do DA:I, po ok. 2,5 - 3 lat od kiedy ostatnio grałem. Po włączeniu gry i wejściu na www.dragonagekeep.com przywitał mnie komunikat "ups, wstąpił błąd, odśwież stronę i spróbuj ponownie". Tak się dzieje za każdym razem jak wchodzę czy to przez przeglądarkę Edge czy Opera. Po zamknięciu tego komunikatu niby mogę wejść zobaczyć profile ale zadziały się tam dziwne rzeczy, m.in. brak jest zapisów z gry podstawowej, którą ukończyłem. Profil na arrasie, na którym ukończyłem grę jest praktycznie pusty, tak jak bym w ogóle nie grał w DA:I, na dodatek moja postać zmieniła płeć (z mężczyzny wojownika na kobietę maga (chyba)). 

Wcześniej nawet jak grałem w podstawową wersję gry to po formacie systemu nie było problemów że nie mam zapisów gry na dysku - kontynuowałem grę od ostatniego zapisu z synchronizacji. Teraz jest to nie możliwe, ze względu na to, że nie mam fizycznie swoich save'ów - a na serwerze/chmurze coś się "pomieszało" - proszę o interwencję w zakresie:

- przyczyny notorycznego pojawiania się błędu "ups, ..."  i jak się go pozbyć;

- przyczyny miszmaszu moich profili, oraz jak je naprawić;

- przyczyny skasowania moich zapisów gry na serwerze/chmurze - i jak je odzyskać.

Poniżej zrzut ekranu z błędu:

blad.jpg

Pozdrawiam

Kamilluis

Wiadomość 1 z 23 (2 848 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dragon Age Inkwizycja "ups, wsytąpił błąd,..."

Community Manager (retired)

Witaj @Tylumi

 

W nawiązaniu do tematu, problem ten dotknął wielu graczy i był badany przez studio - EN forum. Z informacji nam przekazanych wiemy, że w ostatnich dniach wypuszczono fix mający naprawić ten error. Czy mimo to wciąż doświadczasz tego problemu?

 

Pozdrawiam.

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 23 (2 595 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dragon Age Inkwizycja "ups, wsytąpił błąd,..."

★★★ Pro

Witaj @kamilluis problem nadal występuje?

Wiadomość 2 z 23 (2 718 wyświetleń)

dragonagekeep

★★ Novice

Witam,

 

Chciałam sobie odświeżyć serię DA. Odkryłam, że po zalogowaniu przez konta EA na stronie: https://dragonagekeep.com/pl_PL/ mam komunikat: UPS! Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie". Oczywiście odświeżenie strony nic nie daje i nie mogę się dostać do arrasu, gdzie miałam zapisane historie swoich serii. 

 

Fajnie by było odzyskać zapisane historie i możliwość importu świata do DA: Inkwizycja. 

 

Pozdrawiam, 

Wiadomość 3 z 23 (2 616 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age Inkwizycja "ups, wsytąpił błąd,..."

★ Novice
Jak najbardziej, dalej występuje. Próbowałam czyścić pliki cookie na dwóch przeglądarkach oraz wejść w arras z innego urządzenia i nic nie pomaga.
Wiadomość 4 z 23 (2 609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age Inkwizycja "ups, wsytąpił błąd,..."

★★★ Pro

@kamilluis @Tylumi korzystacie z przeglądarki Chrome?

Wiadomość 5 z 23 (2 603 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age Inkwizycja "ups, wsytąpił błąd,..."

★ Novice
Tak i z Firefoxa.
Wiadomość 6 z 23 (2 596 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dragonagekeep

★★ Novice

po 24h problem zniknął Standard smile

Wiadomość 7 z 23 (2 617 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age Inkwizycja "ups, wsytąpił błąd,..."

Community Manager (retired)

Witaj @Tylumi

 

W nawiązaniu do tematu, problem ten dotknął wielu graczy i był badany przez studio - EN forum. Z informacji nam przekazanych wiemy, że w ostatnich dniach wypuszczono fix mający naprawić ten error. Czy mimo to wciąż doświadczasz tego problemu?

 

Pozdrawiam.

 

 

Wiadomość 8 z 23 (2 596 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age Inkwizycja "ups, wsytąpił błąd,..."

★★★ Newbie

Problemy z Dragon Age Keep ponownie występuję. Na stronę nie można się zalogować. Pojawia się komunikat jak w temacie. W DG:I nie ma możliwości zaimportowania profilu świata gry. Ponad to Golden Nug przestał działać w tym samym momencie.

Wiadomość 9 z 23 (2 314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age Inkwizycja "ups, wsytąpił błąd,..."

[ Edytowane ]
★★ Novice

Ja również nie mogę uzyskać dostępu do DAK, otrzymując wspomniany komunikat o błędzie.

Wiadomość 10 z 23 (2 290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem