Re: Sims wil niet opstarten na het downloaden, foutmelding

door Trismagistos
Beantwoorden

Oorspronkelijke bericht

Sims wil niet opstarten na het downloaden, foutmelding

★★★ Newbie

Hoi allen

 

Heb gisteren voor dochter sims 4 gekocht, Origin gedownload en daarna de sims.  Als ik de sims opstart krijg ik direct een melding.  Zie foto, ik werk met een iMac. Alvast bedankt

Bericht 1 van 5 (205 Weergaven)
Beantwoorden
0 Kudos

Re: Sims wil niet opstarten na het downloaden, foutmelding

[ Bewerkt ]
Champion

@blackpanther1809 Uit de bijgevoegde foto, kunnen we opmaken dat de specificaties van deze iMac eigenlijk niet voldoen aan de minimale systeemeisen voor de Sims 4. Hier lees je waaraan de iMac eigenlijk zou moeten voldoen om alle onderdelen van de Sims 4 te kunnen spelen: https://help.ea.com/nl-nl/help/the-sims/the-sims-4/the-sims-4-system-requirements/. 

Om de Legacy Editie te downloaden kan je het beste even hier kijken: https://www.origin.com/nld/nl-nl/store/the-sims/the-sims-4/addon/the-sims-4-legacy-edition 

 

Hopelijk heb je Origin gedownload via Safari. Chrome wil namelijk niet altijd alle onderdelen op de juiste manier meenemen. Ook is het verstandig om bij Origin te kiezen voor de standaard versie. De technische preview wil ook wel eens conflicten geven met MacOS systemen. Als je meer informatie wilt, meldt dan ajb vooral de naam van het systeem en de specificaties. Gedetailleerde informatie over de Sims 4 en MacOS systemen kan je ook vinden bij Bluebellflora. Zij is een van de Hero's op het forum en heeft een Engelstalige website met dezelfde naam.

 

Veel succes en veel plezier met spelen. 😉

CCP Champion Banner - Red.png


Let op:
ik ben een vrijwilliger - ik werk dus niet voor EA. / Klik op "Ik ook" - Als je hetzelfde probleem hebt
Geef XP – Voor nuttige opmerkingen (help anderen vooruit) en markeer de oplossing - Als een antwoord jou heeft geholpen.


Bericht 2 van 5 (193 Weergaven)

Re: Sims wil niet opstarten na het downloaden, foutmelding

★★★ Newbie

Beste

 

mijn iMac heeft wel de nodige specificaties.  

 

heb versie 10.13 high Sierra

2,93 ghz intel core 7

8 gb ddr3 ram

 

dus hier ligt het niet aan en Origin is gedownload met safari ja

 

gr

Bericht 3 van 5 (186 Weergaven)
Beantwoorden
0 Kudos

Re: Sims wil niet opstarten na het downloaden, foutmelding

★★★★★ Expert
Volgens de foutmelding, voldoet je platform dus niet aan de gestelde systeemeisen voor de normale versie van De Sims 4, @blackpanther1809.
Als je toch De Sims 4 wilt draaien, dien je "De Sims 4 Legacy Editie" gebruiken, waarmee je De Sims 4 met een aantal beperking nog kan spelen.
Met "De Sims 4 Legacy Editie" kan je dus geen aanvullende inhoud vanaf 2020 zijn uitgekomen en de online functies gebruiken.

Zorg dat de basisstappen helemaal zijn gedaan.
Cache van de Origin cliënt leegmaken: https://help.ea.com/nl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/
Hierna dien je De Sims 4 schoon te starten en via de Origin cliënt.

Systeemeisen van de normale versie van De Sims 4 (basisspel): https://www.origin.com/nld/nl-nl/store/the-sims/the-sims-4#store-page-section-requirements

Nagaan dat je platform wel voldoet, voordat je de software gaat kopen.
Is je platform wel echt bijgewerkt?: https://support.apple.com/nl-nl/HT201541 Dus ook de laatst beschikbare versie van besturingssysteem installeren. Updates je voor je besturingssysteem en stuurprogramma's bijwerken.

Beperkt overzicht kan je hier vinden: https://support.apple.com/nl-nl/HT201260 Hiervan een schermafdruk maken, je serienummer weghalen, opslaan als een afbeeldingsbestandstype en toevoegen als een bijlage bij je reactie.
Volgens je lijstje, ontbreken er de videokaart en harde schijf.

Meer informatie over "De Sims 4 Legacy Editie":
https://answers.ea.com/t5/De-Sims-4/FAQ-De-Sims-4-Legacy-Editie/m-p/8452343#M2710
https://help.ea.com/nl-nl/help/the-sims/the-sims-4/the-sims-4-legacy-edition/
https://www.origin.com/nld/nl-nl/store/the-sims/the-sims-4/addon/the-sims-4-legacy-edition

Systeemeisen en laatste versie van de Origin cliënt, zijn hier te vinden: https://www.origin.com/nld/nl-nl/store/download

Nieuw gebruikersaccount met Administrator rechten maken, je daarop aanmelden en zo nogmaals proberen dan.

Groetjes.
Bericht 4 van 5 (173 Weergaven)
Beantwoorden
0 Kudos

Re: Sims wil niet opstarten na het downloaden, foutmelding

Champion

@blackpanther1809 Zo op het eerste gezicht zouden de specificaties voldoende kunnen zijn maar, om de Sims 4 te kunnen spelen heb je waarschijnlijk toch een upgrade naar Catalina of hoger nodig. Zolang je geen metal graphics hebt, ben je echt aangewezen op de Legacy Editie. Controleer of jouw MacOS systeem geschikt is om een upgrade te krijgen: https://www.apple.com/mz/macos/how-to-upgrade/. of direct via:  https://www.apple.com/mz/macos/how-to-upgrade/#hardware-requirements.

Met een upgrade met metal zou je de meeste onderdelen en uitbreidingspakketten wel weer moeten kunnen spelen.

 

Veel succes.

CCP Champion Banner - Red.png


Let op:
ik ben een vrijwilliger - ik werk dus niet voor EA. / Klik op "Ik ook" - Als je hetzelfde probleem hebt
Geef XP – Voor nuttige opmerkingen (help anderen vooruit) en markeer de oplossing - Als een antwoord jou heeft geholpen.


Bericht 5 van 5 (164 Weergaven)

Wil je nog meer Sims?

Check onze Sims-forums voor tutorials en allerlei andere Sim-dingetjes.

Meer weergeven

ea-help-promo-2

Houd je account veilig

We controleren of jij het bent door je een code te sturen voor je vertrouwde apparaten.

Meer over aanmeldingsverificatie op EA Help