Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

autor: kot19732
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

★★ Novice

Cześć ja dostałem ban w bf5 bo czekałem 1 tydzień i nadal mnie nie odblokowali moje konto na bf5 czy ktoś mi pomorze ?

 

Wiadomość 1 z 17 (1 938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

Community Manager

Hej @geferman 

 

Sprawdź swoją skrzynkę pocztową powiązaną z Twoim kontem EA. Jeśli na Twoje konto zostały nałożone jakiekolwiek blokady informacja na ten temat trafi właśnie na ten adres. Jeśli chcesz odwołać się od blokad na Twoim koncie skorzystaj z informacji, które znajdziesz tutaj: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 2 z 17 (1 911 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

★ Guide
@geferman Gadałem kiedyś z dwoma, czy trzema cheaterami. Kradną konta i na nich używają cheatów. Niestety jeśli tak było w Twoim przypadku, to chyba będzie ciężko udowodnić, że nie Ty oszukiwałeś.
Wiadomość 3 z 17 (1 905 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

★★ Guide

Miałem w zeszłym tygodniu podobną akcję z przejęciem konta i tak miałem poblokowaną grę przez system i nie wiem co jeszcze że pozostała reinstalacja ale konto nieruszone

Wiadomość 4 z 17 (1 884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

★★ Novice

EA mi napisali takie na moim email

Dzień dobry, Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie działania na Twoim koncie. Otrzymaliśmy Twoją notatkę i przeprowadziliśmy pełne badanie Twojego konta. Po zapoznaniu się z Twoją sprawą ustaliliśmy, że podjęliśmy właściwe działania zgodnie z zasadami i procedurami EA. Co to znaczy Potwierdziliśmy, że Twoje konto było zamieszane w oszustwa. Z tego powodu nie usuniemy sankcji na Twoim koncie. Łamiesz nasze zasady (https://www.ea.com/terms-of-service#section6), jeśli: • używać oprogramowania, które zakłóca lub zakłóca działanie Usługi EA lub konta innego użytkownika. • używać w grze nieudokumentowanych funkcji, exploitów lub oszustw, które zakłócają działanie Usługi EA lub konta innego użytkownika. • używać oprogramowania lub cheatów, które odłączają innych użytkowników od serwerów EA. Jakieś pytania? • Przeczytaj, jak grać zgodnie z zasadami na https://help.ea.com/en-us/help/faq/play-by-the-ea-rules/ • Zapoznaj się z pełną umową użytkownika. Zgadzasz się na to, gdy tworzysz konto EA lub korzystasz z usług EA: http://www.ea.com/terms-of-service Dziękuję Ci, Warunki korzystania z usługi EA.

 

Wiadomość 5 z 17 (1 871 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

★★ Guide

w sumie jak nie ty to ktoś inny grał na twoim koncie no i ban się należał

Wiadomość 6 z 17 (1 865 wyświetleń)

Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

[ Edytowane ]
★ Guide

@gefermanŁadnie Ci nawet odpisali, bez przekleństw i w ogóle. Miałem taką sytuację z RDR2 na ich launcherze. Bezpośrednio mailowałem z przydzielonym do mnie opiekunem, wszystko mi załatwili, potwierdzili, że ktoś grał na moim koncie, ładnie go pozbawili dostępu, przyznając mi go ponownie i zachęcając do założenia weryfikacji dwustopniowej. Czyli EA to jednak jest sztos. Wyobraź sobie, że do mnie raz napisali "ty" z małej litery, a Ty masz wszystko ładnie z wielkiej pisane. To się jednak nazywa szacunek do klienta.

Wiadomość 7 z 17 (1 855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

★★ Novice
@Wyrzysk_1985 Ale nikt nie brał moje konto lub nie chakował chyba wszystko zrobił firestrorm, pomyszlał że ja chkój w tej grzę ale nie hakowałem
Wiadomość 8 z 17 (1 848 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

★ Guide
@geferman A dlaczego sądzisz, że to przez Firestorm?
Wiadomość 9 z 17 (1 838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 5 - dostałem ban i czekam tak długo

★★ Novice
@Wyrzysk_1985 bo morze czasami kogoś przez przypadek kogoś morzę dać ban lub kick z mecz
Wiadomość 10 z 17 (1 831 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem