[XBOX Series X][GPU] Wersja próbna, należy ulepszyć

autor: VirUseKPoL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[XBOX Series X][GPU] Wersja próbna, należy ulepszyć

★★★★★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:Microsoft XBOX One
Podaj na jakiej platformie grasz? Microsoft Xbox One X
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Tryb dla wielu graczy
W jakim trybie? null
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Opisz pokrótce napotkany błąd: Problem dzieje się na konsoli Xbox Series X. Korzystam z sharowanego Game Pass Ultimate od mojej żony. Niestety nie mogę zagrać trybu multiplayer, ponieważ dostaję komunikat o tym że wersja jest próbna i należy ją ulepszyć. Na koncie żony wszystko działa. Próbowałem reinstalacji gry, resetów konsoli, dodawanie i usuwanie konosli domowej bez skutku.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wystarczy korzystać z Game Pass Ulitmate z konta od którego się sharuje.
Co się dzieje? Jest informacja że mam wersję próbną i muszę ulepszyć
Co powinno się stać? Tryb multiplayer powinien działać

Problem dzieje się na konsoli Xbox Series X.
Korzystam z sharowanego Game Pass Ultimate od mojej żony.
Niestety nie mogę zagrać trybu multiplayer, ponieważ dostaję komunikat o tym że wersja jest próbna i należy ją ulepszyć. Na koncie żony wszystko działa. Próbowałem reinstalacji gry, resetów konsoli, dodawanie i usuwanie konosli domowej bez skutku.

Wiadomość 1 z 5 (845 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [XBOX Series X][GPU] Wersja próbna, należy ulepszyć

★ Novice
@VirUseKPoL Niestety ja również mam ten problem tak samo reinstalka utd. Nic nie pomogło.
Wiadomość 2 z 5 (818 wyświetleń)

Dot.: [XBOX Series X][GPU] Wersja próbna, należy ulepszyć

★★★★★ Novice
@lukaknw Support daje wiele do życzenia szczególnie polski. Zero pomocy. Według globalnego forum jest to bug i trwają prace nad jego naprawą.
Wiadomość 3 z 5 (814 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [XBOX Series X][GPU] Wersja próbna, należy ulepszyć

★★★★★ Guide

Z tego co się orientuję problem leży po stronie konsoli. Czytałem, że po kontakcie z supportem microsoft pomogą.

Niektórym pomaga to rozwiązanie
Naciśnij przycisk Xbox , aby otworzyć przewodnik. Wybierz kolejno pozycje Profil i system > Ustawienia > Ogólne > Personalizacja, a następnie wybierz pozycję Moja domowa konsola Xbox. i usun domowa konsola i uruchom konsole ponownie.

Zobacz czy to zadziała

Wiadomość 4 z 5 (801 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [XBOX Series X][GPU] Wersja próbna, należy ulepszyć

★ Novice
@Cyrtafix Niestety nie działa ta metoda, a kontakt jest taki jak wcale z supportem. Zero odzewu.
Wiadomość 5 z 5 (794 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem