Re: Witam

autor: Chytrooki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★★★ Newbie

Witam . 

Po wczorajszej Instalacji Battlefield V i po finalnym uruchomieniu gry , zaczął skakać ekran. Uwaga gra sama w sobie działa dobrze FPS pokazuje stałe 60fps , gram na niskich , ale to nie jest problem bo kiedyś kilka miesięcy wcześniej grałem i było normalnie , teraz jak wchodzę do Gry włączam samo menu , to nie chodzi to płynnie , wszystko skacze jak by V-sync wg nie działał , skacze obraz i nie wygląda to ani płynnie ani przejrzyście , problem rozwiązuje się gdy wyłączę tryb pełnoekranowy i przełączę się na okno , wtedy tych skoków nie ma , mam ten problem tylko w BF V , 

 

opis sprzętu; jak by coś to zmieniało xD

 

-GTX 1050ti

-FX8350

-8 GB RAM 

 

Co zrobiłem lub próbowałem zrobić :

 

- wyłączyłem optymalizacje ekranową 

- uruchamiam grę przez administratora 

- w ustawieniach Nvidia wyłączałem i włączałem V-synca , oraz w opcji dostosuj rozmiar i pozycje pulpitu mam ustawione na "Pełny Ekran"

- przeinstalowałem grę  

- wyłączałem G-Sync oraz włączałem 

Wiadomość 1 z 5 (1 871 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
★★★★★ Newbie

Dobrze mam naprawiłem To :D 

 

wystarczyło wejść w Nvidia Experience ,

wejść w gry i do Battlefielda V kliknąć optymalizuj po czym uruchomić grę przez Nvidie

i w grze wyłączyć HDR 

 

wszystko płynnie zaczęło działać 

 

Mogę przyznać że twoje rozwiązanie również się mocno przyczyniło dziękuje za szybką odpowiedź 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (1 787 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
@Trakopa Witam ✋

G-Syn wł. Ma być włączony zawsze, V - Sync wył. Zawsze wyłączony w grach multiplayer najlepiej w panelu sterowania Nvidia.

"Dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu" To opcja w panelu sterowania Nvidia? Wejdź w panel sterowania Nvidia i wybierz skalowanie na bez/brak skalowania zamiast pełny ekran i ustaw skalowanie na monitor a nie na GPU. Skopiuj folder BFV z Dokumentów na pulpit. Wyłącz nakłdkę w grze w Origin i synchronizację danych z Chmurą. Następnie usuń folder BFV z dokumentów(zapasowy masz na pulpicie). Włącz grę, sprawdź i daj znać🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 5 (1 830 wyświetleń)
★★★★★ Newbie

Niestety , zrobiłem tak jak mówiłeś

 

Nic to nie dało , serio Battlefield V jest jedyną grą z którą mi się tak dzieje , nawet Battlefield 2042 lepiej mi działa , 

 

dzięki jak coś za odpowiedź <3 

 

 

Wiadomość 3 z 5 (1 814 wyświetleń)
★★★★★ Newbie

Dobrze mam naprawiłem To :D 

 

wystarczyło wejść w Nvidia Experience ,

wejść w gry i do Battlefielda V kliknąć optymalizuj po czym uruchomić grę przez Nvidie

i w grze wyłączyć HDR 

 

wszystko płynnie zaczęło działać 

 

Mogę przyznać że twoje rozwiązanie również się mocno przyczyniło dziękuje za szybką odpowiedź 

Wiadomość 4 z 5 (1 788 wyświetleń)
Community Manager

Dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem @Trakopa Standard smile 

Wiadomość 5 z 5 (1 764 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem